Agencja Pracy Tymczasowej "TS" Sp. z o.o. w Panoramie Firm

Agencja Pracy Tymczasowej "TS" Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia.

ul. Jabłoniowa 20 /505
80-175 Gdańsk, woj. pomorskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  8:00 - 16:00
 2. wtorek:
  8:00 - 16:00
 3. środa:
  8:00 - 16:00
 4. czwartek:
  8:00 - 16:00
 5. piątek:
  8:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Agencja Pracy Tymczasowej "TS" - to ogólnopolska firma specjalizująca się w dostarczaniu usług z zakresu leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej oraz selekcji i rekrutacji personelu. Nowoczesne rozwiązania optymalizowane w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego klienta pozwalają na obniżenie kosztów zatrudnienia i dynamiczne dostosowywanie jego struktury do wymogów dyktowanych przez rynek.

O nas

Moglibyśmy napisać że możemy przedstawić kandydatów na wskazane stanowisko nawet w ciągu 24h lub powiadomić w ciągu 20min wszystkich potencjalnych kandydatów z naszej bazy liczącej 20000 os. o pojawieniu się nowej oferty. Jednak to jak podchodzimy do stawianych przed nami wyzwań można ocenić tylko w jeden sposób - rozpoczynając współpracę.

Jeśli oczekujesz:
-maksymalnej efektywności
-indywidualnego podejścia
-bezpieczeństwa i profesjonalnego doradztwa

nasza oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie.

Agencja Pracy Tymczasowej "TS" oferuje następuje usługi:

Rekrutacja usługa obejmująca zdefiniowanie wymagań stawianych kandydatom. Opracowanie i opublikowanie ogłoszeń prasowych, wstępną selekcję aplikacji, ocenę wyselekcjonowanej grupy kandydatów. Podczas kilkuetapowego procesu rekrutacyjnego kandydaci zostają sprawdzeni pod względem wymogów i umiejętności, jakich Państwo od nich wymagacie. W efekcie otrzymują Państwo trzech najlepszych kandydatów na dane stanowisko. Spośród wskazanych przez APT "TS" osób wybierają Państwo kandydata. Osoba ta zostaje zatrudniona przez Państwa firmę. Nasza agencja udziela gwarancji na zaakceptowanych kandydatów. Gwarancja trwa 2 mc-e, jest bezwarunkowa. Polega ona na tym, że jeżeli kandydat zostanie zwolniony lub zwolni się z pracy podczas trwania okresu gwarancji, ponawiamy poszukiwania kandydatów bez dodatkowych kosztów.

Leasing pracownika - Usługa polegająca na oddelegowaniu pracownika Agencji Pracy Tymczasowej do świadczenia pracy w Państwa firmie. Stosowanie leasingu pracowniczego pozwala przenieść większość obowiązków pracodawcy wynikających z litery prawa na Agencje Pracy Tymczasowej. Redukując tym samym ilość dokumentów i pracy związanych z obsługą dodatkowych pracowników w państwa firmie. Dodatkowymi korzyściami są:

• Starannie wyselekcjonowani kandydaci
• Bezpłatna wymiana i krótki okres wypowiedzenia pracownika
• Prosty system rozliczeń
• Łatwość rozliczania kosztów wykonanej pracy.

Marki i specjalizacje

On-site Service to rozwiązanie będące rozwinięciem usługi Leasing pracowników przeznaczone jest dla Firm, w których duża rotacja personelu przekłada się na wysokie nakłady finansowe oraz czasowe. Usługa dedykowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw logistycznych i produkcyjnych.

Produkty i usługi

Try & Hire - usługa ta stanowi połączenie zalet Rekrutacji i Leasingu pracowników. Z wybranym przez nas kandydatem spełniającym zdefiniowane przez Państwa wymogi APT podpisuje umowę i oddelegowuje go do pracy w Państwa firmie na zasadach leasingu pracowniczego. Państwo sprawdzają i oceniają stopień dopasowania przyszłego pracownika do wymogów stawianych na wskazanym stanowisku. Tym samym to Państwo mogą dowolnie regulować czas trwania okresu próbnego, nie ponosząc dodatkowych kosztów związanychz zatrudnieniem i obsługą nowego pracownika. Po zakończeniu ustalonego okresu próbnego następuje zatrudnienie sprawdzonego i już przeszkolonego Pracownika w firmie. Daje to możliwość swobodnego objęcia pracownika wszystkimi przywilejami i przewidzianymi zobowiązaniami dopiero w momencie, kiedy są Państwo przekonani, że jest to odpowiednia osoba. Jeżeli pracownik nie sprawdzi się w okresie próbnym wymienimy go na nowego, aż do momentu stwierdzenia, że jest to odpowiednia osoba na dane stanowisko.

Usługi są dostosowywane do potrzeb klienta w celu maksymalizacji korzyści płynących z realizacji usługi i minimalizacji jej kosztów.

Korzyści wynikających ze współpracy z APT "TS":

• możliwość wypróbowania pracownika przed zatrudnieniem na stałe
• możliwość przejęcia od APT "TS" przygotowanego i sprawdzonego pracownika
• obniżenie kosztów poprzez optymalizację struktury zatrudnienia
• przeniesienie odpowiedzialności i kosztów procesu związanego zrekrutacją nowych pracowników na APT "TS"
• ograniczenie ryzyka związanego z nieobecnością pracowników
• możliwość łatwego dostosowywania ilości pracowników do aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa
• przeniesienie obowiązków wynikających z KP, w tym: prowadzenie i przechowywanie akt osobowych, podpisywanie umów z pracownikami, monitorowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP oraz ich organizacja naliczanie i wypłata wynagrodzeń, rozliczanie i opłacanie składek ZUS, rozliczeniez US, wydawanie świadectw pracy, wydawanie PIT- 11, wydawanie zaświadczeń.

Certyfikaty

Posiadamy Certyfikaty potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Certyfikat nr 6821 Pełne dane dotyczące wpisu dostępne są na stronach Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia http://www.kraz.praca.gov.pl/

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Chojnice, Tczew, Gdynia, Puck, Starogard Gd., Kwidzyn, Słupsk, Kościerzyna, Wejherowo, Sopot
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Jabłoniowa 20 /505
80-175 Gdańsk, woj. pomorskie