Agencja Pracy Tymczasowej "TS" Sp. z o.o.

Profesjonalna agencja pracy.

Agencje pracy tymczasowej
ul. Jabłoniowa 20/505, 80-175 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(58) 380 31 00
Biuro Zarządu
583404288
biuro@apttts.pl
http://www.aptts.pl
583404289
Agencja Pracy Tymczasowej "TS" Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Moglibyśmy napisać, że możemy przedstawić kandydatów na wskazane stanowisko nawet w ciągu 24h lub powiadomić w ciągu 20min wszystkich potencjalnych kandydatów z naszej bazy liczącej 20000 os. o pojawieniu się nowej oferty. Jednak to jak podchodzimy do stawianych przed nami wyzwań można ocenić tylko w jeden sposób - rozpoczynając współpracę.

Zapewniamy maksymalną efektywność i indywidualne podejście, a także bezpieczeństwo i profesjonalne doradztwo.
Opis działalności
Agencja Pracy Tymczasowej "TS" - to ogólnopolska firma specjalizująca się w dostarczaniu usług z zakresu leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej oraz selekcji i rekrutacji personelu. Nowoczesne rozwiązania optymalizowane w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego klienta pozwalają na obniżenie kosztów zatrudnienia i dynamiczne dostosowywanie jego struktury do wymogów dyktowanych przez rynek.
Produkty i usługi
Zapewniamy maksymalną efektywność i indywidualne podejście, a także bezpieczeństwo i profesjonalne doradztwo.
W rekrutacji dbamy o dokładne zdefiniowanie wymagań stawianych kandydatom. Obejmuje ona:
- opracowanie i opublikowanie ogłoszeń prasowych,
- wstępną selekcją aplikacji,
- ocenę wyselekcjonowanej grupy kandydatów.
Proces rekrutacyjny ma kilka etapów podczas których kandydaci zostają sprawdzeni względem wymogów i umiejętności oczekiwanych przez potencjalnego pracodawcę. Dzięki temu otrzymujecie Państwo na dane stanowisko kandydatury trzech najlepszych z rekrutowanych osób. Spośród wskazanych przez APT "TS" osób wybierają Państwo kandydata, który zostaje zatrudniony przez Państwa firmę. Udzielamy 2 miesięcznej i bezwarunkowej gwarancji na zaakceptowanych kandydatów. Jeśli w tym czasie kandydat zostanie zwolniony lub sam się zwolni to ponowimy poszukiwania kandydatów bez dodatkowych kosztów.
Proponujemy również leasing pracownika. Wówczas pracownik Agencji Pracy Tymczasowej zostaje oddelegowany do pracy w Państwa firmie. Jest to wygodna forma, gdyż stosowanie leasingu pracowniczego umożliwia przeniesienie większości obowiązków pracodawcy wynikających z litery prawa na Agencje Pracy Tymczasowej. Zmniejsza to ilość dokumentów i pracy związanych z obsługą dodatkowych pracowników w państwa firmie. Kandydaci są starannie wybrani. Zapewniamy również bezpłatną wymianę i krótki okreswypowiedzenia pracownika, prosty system rozliczeń, a także łatwość rozliczania kosztów wykonanej pracy.
Możliwe jest także skorzystanie z usługi On-site service, która łączy zalety rekrutacji i leasingu. Kierujemy wówczas do Państwa wybranego pracownika na okres próbny. Zostaje on przez Państwa zatrudniony na stałe dopiero w momencie, gdy przekonacie się co do jego umiejętności i dopasowania do konkretnego stanowiska.
Profesjonalna rekrutacja i rzetelna współpraca z klientami to nasze atuty.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Certyfikaty
Posiadamy Certyfikaty potwierdzający dokonanie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Certyfikat nr 6821 Pełne dane dotyczące wpisu dostępne są na stronach Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia http://www.kraz.praca.gov.pl/
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń