Bartiz Usługi Księgowe Izabela Wieluńska

Profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe. Zadbamy o twoje finanse.

Biura rachunkowe
ul. Jagiellońska 10H, 80-371 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bartiz Usługi Księgowe Izabela Wieluńska

Informacje

Opis działalności
Usługi Rachunkowe Bartiz to firma zlokalizowana w Gdańsku. Świadczymy usługi księgowe oraz rachunkowe. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Izabela Wieluńska.
Produkty i usługi
Nasze biuro księgowe to miejsce, w którym rozwiążemy wszelkie problemy i niuanse wynikającego z obsługi księgowej przedsiębiorstw. Jesteśmy obecni w branży na rynku już od ponad dziewięciu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- ewidencje środków trwałych,
- sprawozdania do US,
- rozliczenia roczne,
- obsługę księgową,
- kadry i płacę.

Dodatkowo zajmujemy się również prowadzeniem ewidencji kosztów czy ewidencji wyposażenia. Podejmujemy się sporządzania deklaracji podatkowych VAT, PIT oraz CIT. Prowadzona przez nas obsługa kadrowo-płacowa to między innymi sporządzanie listy płac, karty wynagrodzeń czy umów zlecenia oraz umów o dzieło. Zajmujemy się obliczaniem comiesięcznych składek oraz reprezentujemy klienta przed ZUS.

Oprócz tego prowadzimy ewidencje obowiązkowych badań lekarskich pracowników oraz wystawiamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Sprawdzamy dokumenty źródłowe pod kątem wymagań ustawy o rachunkowości oraz sporządzamy sprawozdania dla Urzędu Statystycznego.

Nasza kadra to zespół doświadczonych księgowych, którzy poprzez wieloletni staż w branży oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym problemem i znaleźć optymalne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich podejmowanych działań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Mariusz
Polecam. Biuro w bardzo dobrej lokalizacji i bardzo miły kontakt.
P
Paweł
Polecam.
M
Małgorzata
Bardzo dobra księgowa.
P
Polecam
Bardzo dobre biuro