Revita Oliva Małgorzata Muzalewska

Terapia pijawkami medycznymi

Medycyna naturalna
ul. Kaprów 3A/23, 80-316 Gdańsk pomorskie
(15 opinii) napisz opinię
Revita Oliva Małgorzata Muzalewska
ul. Kaprów 3A/23, 80-316 Gdańsk pomorskie
NIP
5841013529
Telefon
Revita Oliva Małgorzata Muzalewska

Informacje

Opis działalności firmy Revita Oliva Małgorzata Muzalewska w Gdańsk
Firma Revita Oliva, której właścicielką jest Małgorzata Muzalewska, oferuje usługi terapii, przy pomocy pijawek medycznych. Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny naturalnej. Znajduje się on w Gdańsku.
Produkty i usługi
Prowadzimy gabinet medycyny naturalnej, w ramach którego przeprowadzamy liczne zabiegi hirudoterapii. Służymy swoją pomocą każdemu pacjentowi od poniedziałku do soboty. Na wizyty można umawiać się telefonicznie.

Podczas wykonywania zabiegów korzystamy z pomocy specjalnych gatunków pijawek, które ułatwiają gojenie się ran i wspomagają leczenie wielu chorób wewnętrznych. W obecnych czasach coraz częściej powraca się do podobnych metod leczenia, które przecież znane były światu od wielu lat.

Poprzez znaczny rozwój medycyny i nauki stwierdzono, że pijawki posiadają w swoim organizmie gruczoły wytwarzające ponad 100 leczniczych substancji, które mogą chronić ludzi przed zawałami serca, udarami mózgowymi czy zakrzepowym zapaleniem żył. Usprawniają również krążenie krwi w organizmie człowieka.

Zabiegi hirudoterapii w szczególności polecamy osobom, które zmagają się z problemami natury dermatologicznej, ginekologicznej i urologicznej. Tym, którzy cierpią na choroby oczu, układu krwionośnego, choroby otolaryngologiczne, a także mają problemy dentystyczne, neurologiczne oraz reumatyzm bądź alergie. Przeprowadza je dyplomowana hirudoterapeutka, która posiada niezbędne kwalifikacje i uprawnienia.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do gabinetu medycyny naturalnej Revita Oliva.
Zasięg działania
Firma Revita Oliva Małgorzata Muzalewska z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(15 opinii) napisz opinię
E
Elwira
Polecam z czystym sumieniem. Terapia mi jak najbardziej pomogła, a to najważniejsze. Śmiało polecam tę hirudoterapeutkę.
E
Elizka
Świetna hirudoterapeutka. Ciepła i naprawdę sympatyczna. Ponadto niezwykle fachowa osoba.
K
Karol
Jak najbardziej polecam ten gabinet medycyny naturalnej. Kompleksowo pomagają każdemu pacjentowi.
M
Marcin
Długo posiadałem problemy z krzepnięciem krwi, ale zabieg przy pomocy pijawek pomógł mi w tym schorzeniu.
M
Marcelina
Zabiegi wykonywane w tym gabinecie są bardzo pomocne i pomagają w licznych schorzeniach.
J
Janek
Wiele lat odrzucałem myśli o takim sposobie leczenia, ale w końcu dałem się przekonać. Była to jedna z lepszych decyzji.
M
Monika
Pani Małgorzata jest cudowna! Dzięki niej udało mi się podleczyć łuszczycę. Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a gabinet jest bardzo czysty. Polecam każdemu!
J
Joanna
Niezwykła praktyka lekarska. Dyplomowana hirudoterapeutka dokładnie przeprowadza swoje zabiegi.
S
SławomirGr
Zdecydowanie warto skorzystać. Po przeprowadzonym zabiegu czuje się jak nowo narodzony!
B
Basia
Jak najbardziej polecam ten gabinet. Znają się na medycynie naturalnej.
K
Krzysiek
Mimo, że na początku terapia budzi pewne kontrowersje, to szybko idzie się do niej przekonać.
A
Ania
Bardzo dobrze przeprowadzają zabiegi lecznice przy pomocy pijawek.
K
Karol
Zabiegi z pijawkami ostatecznie okazały się nie takie złe jak myślałem i znacząco pomogły mi z problemami natury neurologicznej.
K
Kasia
Przeprowadzane zabiegi medycyny naturalnej są jak najbardziej dokładne i pomagają człowiekowi z różnymi schorzeniami. Serdecznie polecam ten gabinet.
A
Arnold
Nie ukrywam, że na początku byłem sceptycznie nastawiony wobec przeprowadzania zabiegu za pomocą pijawek. Okazało się jednak, że jest to bardzo pomocne i człowiek czuje się znacznie lepiej po czymś takim.