K & K

Diagnostyka i naprawa samochodów

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Kartuska 240, 80-122 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K & K

Informacje

Opis działalności
K & K to warsztat samochodowy znajdujący się w Gdańsku. Rozpoczął działalność w 1991 roku i może jednocześnie serwisować 5 pojazdów mechanicznych. Oferuje zarówno diagnostykę, jak i naprawę aut.
Produkty i usługi
Szybki, dokładny i konkurencyjny cenowo, Taki jest serwis samochodów K & K dysponujący nowoczesnym wyposażeniem do diagnostyki i naprawy aut. Wykwalifikowani mechanicy zajmują się tu usuwaniem niewielkich usterek oraz poważnych awarii. W zakresie napraw mechanicznych wymieniają filtry i oleje, montują nowe świece oraz naprawiają hamulce. Serwis obejmuje też wymianę rozrządu, amortyzatorów, tłumików, sprzęgieł, układu zasilania i innych elementów. M.in. naprawiane są skrzynie biegów, silniki, lampy samochodowe i systemy klimatyzacji. Oferta K & K to również:
-wulkanizacja opon,
-geometria kół,
-regeneracja felg.

Renowacji poddawane są zarówno felgi stalowe, jak i aluminiowe. W zakładzie są prostowane, piaskowane i malowane.

Poza usługami mechanicznymi firma służy też sprzedażą ubezpieczeń, w tym komunikacyjnych, a na czas naprawy może użyczyć samochody zastępcze.

Prowadzimy stacje kontroli pojazdów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez warsztat K & K. Po więcej trzeba zadzwonić albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń