Tendo Jarosław Nawrot Spółka Jawna

Meble biurowe, meble gabinetowe.

ul. Kartuska 366, 80-125 Gdańsk pomorskie
poniedziałek 09:00 - 17:00
wtorek 09:00 - 17:00
środa 09:00 - 17:00
czwartek 09:00 - 17:00
piątek 09:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(58) 306 29 85
Dział handlowy:
583223062
handlowy@tendo.com.pl
602228704
Sklep internetowy:
sklep@tendo.com.pl
http://sklep.tendo.com.pl/
604210828
Adres korespondencyjny
ul. Kartuska 366, 80-125 Gdańsk pomorskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Meble gabinetowe, meble pracownicze, lady recepcyjne, meble do sal konferencyjnych i szkoleniowych, meble open space, meble metalowe, krzesła, fotele, sofy, meble hotelowe, meble ekskluzywne, meble kuchenne, meble do restauracji i kawiarni, meble do gastronomii, wyposażenie hoteli, wyposażenie biura, meble laboratoryjne, meble metalowe, stoliki kawiarniane, krzesła dziecięce, najlepsze krzesła biurowe, najlepsze meble biurowe, wygodne meble biurowe, wygodne krzesła biurowe, stoły konferencyjne, fotele obrotowe do biura, wyposażenie biura, eleganckie meble do biura.
Produkty i usługi
Firma TENDO powstała w 1993 roku jako spółka cywilna. W wyniku rozwoju przedsiębiorstwa, w roku 2002 uległa przekształceniu w spółkę jawną. Jesteśmy firmą rodzinną i taki charakter działania promujemy zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontaktach handlowych z naszymi partnerami i klientami. Naszą największą wartością są ludzie. Na przestrzeni lat trzon naszego zespołu nie uległ zmianie, co owocuje dużym doświadczeniem i zaufaniem klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży mebli biurowych i hotelowych, krzeseł i foteli. Dzięki doświadczeniu i elastyczności proponujemy również meble nietypowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy projektowanie wnętrz i kompleksowe usługi serwisowe, jak transport, montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Szczególny nacisk kładziemy na ergonomię, nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Nasi wszyscy dostawcy to renomowani polscy producenci i uznane marki narynku krajowym i zagranicznym.

W naszej ofercie:
* meble gabinetowe,
* meble pracownicze,
* lady recepcyjne,
* meble do sal konferencyjnych i szkoleniowych,
* meble open space,
* meble metalowe,
* krzesła i fotele,
* sofy,
* meble hotelowe,
* meble ekskluzywne,
* meble kuchenne,
* meble do restauracji i kawiarni.

Oferujemy Państwu pełen zakres obsługi związanej z wyposażeniem pomieszczeń biurowych, hotelowych i użyteczności publicznej.

Nasi pracownicy dokonują pomiarów pomieszczeń, służą pomocą i doradzają w wyborze jak najlepszych rozwiązań oraz wykonują projekty wnętrz.

Meble są dostarczane we wskazane przez klienta miejsce w uzgodnionym terminie i montowane przez naszych montażystów.

Na nasze produkty udzielamy kilkuletniej gwarancji, której okres zależy od rodzaju zakupionego asortymentu. W razie potrzeby, niezwłocznie realizujemy naprawy gwarancyjne.

Oferujemy również serwis pogwarancyjny, a w przypadku oferty Nowy Styl jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym napraw pogwarancyjnych.
Marki i specjalizacje
Edo, Linus, Primo Space, SQart, Status, Status Owalny, Kanclerz, Senator, Neptun, Horus, Makler, eRange, Mecenas, Primo Space Workstation, Express, Toro, Victor, Idea, Primus, Easy Space, Nowy Styl, Profim, BNOS, Biale, Tor Eko.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń