Net-Kar

Bramy i ogrodzenia
ul. Kartuska 384, 80-175 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Net-Kar

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Net-Kar ma swoją siedzibę na terenie Gdańska. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz sprzedażą najrozmaitszych ogrodzeń.
Produkty i usługi
Ogrodzenia każdego rodzaju to konstrukcje od wielu lat niezbędne dla poczucia komfortu, spokoju oraz bezpieczeństwa. Tylko dobrze zaprojektowane płoty czy siatki są w stanie uchronić przed nieproszonymi gośćmi. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze produkty były niezawodne i nie dawały szans na przedostanie się na jakikolwiek strzeżony teren.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu siedmiu lat. Przez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz spore grono usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych produktów. Wszelkie zamówienia wykonujemy indywidualnie, na konkretne zapotrzebowanie.

Wytwarzamy między innymi:

Siatki zgrzewane,
Przęsła stalowe,
Panele 2D,
Balustrady,
Drut concertina.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją różnego rodzaju krat oraz słupków parkingowych. Projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju bramy, wśród których z pewnością należy wymienić bramy skrzydłowe oraz niezwykle funkcjonalne bramy przesuwne. Dla hodowców proponujemy nasze klatki na zwierzęta hodowlane, a także kolce i woliery. Zajmujemy się również produkcją siatek do zastosowania w budownictwie np. do zbrojenia posadzek czy wzmacniania ścian.

Nasza kadra to zespół doświadczonych fachowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w pracy oraz obszerną wiedzę techniczną i zaskakującą wyobraźnie są w stanie poradzić sobie z każdym zamówieniem i uzyskać dokładnie to czego potrzebuje klient. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń