Mat Bud Materiały budowlane, bruk, transport

Materiały budowlane od rekomendowanych producentów oraz transport HDS

Materiały budowlane
ul. Kartuska 473, 80-298 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 349 56 72
Mat Bud Materiały budowlane, bruk, transport

Informacje

Opis działalności
Firma handlowo-usługowa Mat-But swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku w Gdańsku. Specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów budowlanych. Właścicielem firmy jest Henryk Hirsz.
Produkty i usługi
Produkty dostępne w naszej hurtowni budowlanej to materiały pochodzące od rekomendowanych producentów. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Stale poszerzamy naszą ofertę, by klient mógł znaleźć w niej wszystko, czego potrzebuje.

W skład chemii budowlanej w naszej ofercie wchodzą między innymi:
- cement,
- kleje,
- zaprawy,
- tynki,
- farby.

Ponadto dostarczamy również wszelkie materiały ścierne, w tym gazobeton, bloczki betonowe, cegły, silikaty czy pustaki ceramiczne. Wśród materiałów termoizolacyjnych i izolacyjnych znajdziecie Państwo wełnę, styropian, folie oraz papy. Oferujemy kostkę brukową, w tym obrzeża i płyty, a także produkty ze stali, takie jak pręty żebrowane,gwoździe, drut wiązałkowy. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi drewno konstrukcyjne, deski i tarcica oraz artykuły instalacyjne – materiały zagospodarowania terenu czy narzędzia i akcesoria budowlane.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroko zakrojone usługi transportowe HDS. Pomagamy w transporcie materiałów zamówionych w hurtowni i zapewniamy wywrotkę z towarem na miejsce budowy. Dzięki tej usłudze, nasi klienci zyskują czas na oddanie inwestycji i nie są zależni od firmy transportowej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń