Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski

Kompleksowe usługi wulkanizacyjne

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Kielnieńska 157, 80-299 Gdańsk pomorskie
(4 opinie) napisz opinię
Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski
ul. Kielnieńska 157, 80-299 Gdańsk pomorskie
NIP
5842511927
Telefon
Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski

Informacje

Opis działalności firmy Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski w Gdańsk
Wulkan to firma z siedzibą w Gdańsku. Jej początki sięgają 1989 roku. Niezmiennie zajmuje się usługami wulkanizacyjnymi oraz sprzedażą opon i felg. Zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i duży wybór. Właścicielami zakładu są Grzegorz Jabłonowski i Krzysztof Jabłonowski.
Produkty i usługi
Opony należą do najważniejszych elementów każdego samochodu. To od ich stanu zależy w dużej mierze bezpieczeństwo i komfort jazdy. Z tego powodu wszelkie problemy z ogumieniem należy szybko rozwiązywać. Pomocą w tym zakresie służy zakład wulkanizacyjny Wulkan. Firma zajmuje się naprawą opon samochodowych, głównie aut osobowych. Ponadto wymienia opony letnie na zimowe i zimowe na letnie. Serwisuje koła od 8" do 26" oraz opony typu Run-Flat. Prócz tego przyjmuje zamówienia na wymianę i wyważanie opon w motocyklach. Zajmuje się też wyważaniem kół samochodowych, a zdjęte ogumienie przechowuje w dobrych warunkach do kolejnej wymiany. W przypadku, gdy właściciele pojazdów potrzebują opon w miejsce uszkodzonych, firma również służy pomocą. Posiada duży zapas używanych opon. Jest ich około 15 tysięcy sztuk! Sprzedaje też opony nowe takich marek jak Michelin, Continental, Goodyear, czy też Bridgestone.

Firma sprzedaje oprócz tego nowe felgi aluminiowe i stalowe oraz zajmuje się regeneracją felg. Spawa je, piaskuje, prostuje i maluje.

Ofertę firmy Wulkan uzupełnia sprzedaż takich akcesoriów do kół jak:
-śruby do kół,
-nakrętki do kół,
-pierścienie centrujące,
-dętki.
-szpilki,
-dekielki do felg aluminiowych.

Kontakt z firmą Wulkan można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
L
KSIĄDZ LECH
Wymieniam tam opony jak jeszcze zakład był przy wodnik w willi , dzisiaj SUPER profesjonalne usługa,doradztwo miła obsługa czyli prawie30lat SUPER wulkanizacja wł yaris celica
L
Lix
Najlepsza wulkanizacja
U
I
Uzytkown ik
NIe mógłbym polecić.
N
nieznany
Bardzo dobry zaklad , mogę polecić z czystym sercem.