Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski

Zajmujemy się świadczeniem usług wulkanizacyjnych

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Kielnieńska 157, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Wulkan Grzegorz Jabłonowski, Krzysztof Jabłonowski

Informacje

Opis działalności
W Serwisie Opon "Wulkan" od 1989 roku działamy na rynku polskim. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment opon używanych (ok 15 tyś. sztuk), ogromny wybór felg aluminiowych i stalowych. Posiadamy również opony nowe w konkurencyjnych cenach oraz akcesoria do felg. Zajmujemy się regeneracją felg aluminiowych oraz stalowych. Wykonujemy profesjonalnie takie usługi jak spawanie, prostowanie i malowanie felg. Jako jedni z nielicznych w woj. pomorskim posiadamy specjalistyczne urządzenia do wymiany i wyważenia kół motorowych. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Serwisie Opon Wulkan działamy prężnie na polskim rynku jako firma rodzinna już od ponad trzech dekad. Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem szerokiego zakresu usług wulkanizacyjnych. Prowadzimy również sprzedaż największego w Trójmieście asortymentu opon używanych w szerokim zakresie rozmiarów. Posiadamy również wiele modeli felg aluminiowych i stalowych.

Oferujemy takie produkty jak między innymi:

- opony nowe,
- opony używane (największy wybór w Trójmieście),
- opony motorowe,
- felgi stalowe,
- felgi aluminiowe,
- śruby do kół,
- nakrętki do kół,
- pierścienie centrujące,
- dętki.

W ciągłej sprzedaży mamy również opony nowe w konkurencyjnych cenach, wszelkiego rodzaju akcesoria do felg takie jak śruby, nakrętki, szpilki, pierścienie centrujące (redukujące) oraz dekielki do felg aluminiowych.

Nasz warsztat wyposażony jest w urządzenia z najwyższej półki i najlepszych na rynku firm. Bez problemu montujemy koła od 8" do 26" oraz opony typu Run-Flat co również jest wielką rzadkością. Posiadamy także przechowalnię opon i kół.

W naszym asortymencie znaleźć można opony takich renomowanych marek jak między innymi Michelin, Continental, Goodyear, czy też Bridgestone.

Więcej szczegółowych informacji zasięgnąć można poprzez kontakt telefoniczny. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń