4x4 Autogaztechnik Jarosław i Aneta Rostkowski

Profesjonalny montaż i serwis

Samochodowe instalacje gazowe
ul. Kielnieńska 183, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
4x4 Autogaztechnik Jarosław i Aneta Rostkowski

Informacje

Opis działalności
Firma 4x4 Autogaztechnik znajduje się w Gdańsku, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwem zarządzają Jarosław i Aneta Rostkowski. Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie instalacji gazowych samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku i od tego czasu prężnie się rozwijamy. Naszą przygodę z motoryzacją rozpoczynaliśmy od mechaniki. W 2001 roku rozwinęliśmy naszą działalność o montaż instalacji gazowych, tym samym odbierając homologację od Ministerstwa Transportu Samochodowego. Pracę wykonujemy na wszystkich samochodach o zapłonie. Celem naszej firmy jest świadczenie usług w sposób profesjonalny i rzetelny.

Montaż instalacji gazowych takich firm jak: PRINS (na japońskich wtryskiwaczach KEIHIN),
- BRC (Sequent 24, 56, Plug and Drive), ECO DRIVE (na japońskich wtryskiwaczach KEIHIN), AC (Stag4, Stag300+, Stag300 premium), FEMITEC (Stag300, instalacja z homologacją na Niemcy), EKO ALMA (sekwencyjny wtrysk gazu ESGI), LECHO (miniSec, Sequel).

Serwis oraz pełna diagnostyka układów zasilania LPG takich firm jak:
- VIALLE
- PRINS
- NECAM KOLTEK
- BRC
-AC
- ZAVOLI
- AEB
- LECHO
- FEMITEC
- ESGI

Posiadamy również niezbędne doświadczenie, narzędzia oraz dane techniczne do diagnostyki układów wtryskowych benzyny w samochodach osobowych oraz ciężarowych, w tym także:
- odczytywanie kodów błędów (check engine)
- kasowanie kodów błędów
- diagnostykę silnika o zapłonie iskrowym (w tym pomiar kompresji, sprawdzanie uszczelki pod głowicą)
- sprawdzanie warunków pracy silnika (na przykład interpretacja wskazań korekt długo i krótkoterminowych, sondy lambda, tps itd.)
- regulację pracy silnika (luzy zaworowe, obroty, spalanie)

W naszej firmie świadczymy również takie usługi dodatkowe jak: organizujemy samochód zastępczy, wymieniamy okresowo olej, filtry, elementy układu zapłonowego, sprzedaż części zamiennych do wszystkich samochodów osobowych. Mamy również możliwość odstawienia auta bezpośrednio do klienta. Świadczymy również usługi lawetą (możliwość holowania niesprawnego auta na terenie całej Europy).

Oferta dla klientów biznesowych:
Oferujemy montaż instalacji gazowych we flotach samochodowych oraz współpracę ze stacjami dealerskimi w zakresie montażu i serwisu aut z LPG.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń