Kuczkowski Janusz Zakład Zegarmistrzowski

Zegarmistrzowie
ul. Kołobrzeska 42d, 80-391 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(58) 558 48 39

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Zegarmistrzowie. Kuczkowski Janusz Zakład Zegarmistrzowski ma swoją siedzibę w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Kuczkowski Janusz Zakład Zegarmistrzowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: j.kuczkowski@wp.pl lub telefon: (58) 558 48 39
Jeśli chcesz nawiązać z Kuczkowski Janusz Zakład Zegarmistrzowski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-391 Gdańsk ul. Kołobrzeska 42d,.
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Kuczkowski Janusz Zakład Zegarmistrzowski, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
D
Adam Danielewicz.
Dla mnie w porządku. Naprawił mi stary zegar, którego nikt nie chciał przyjąć do remontu. Trochę skasował, ale zegar działa.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.