Karolina Kiełbicka M3 Zarządzanie Nieruchomościami

Sprawy administracyjne, księgowe i techniczne dotyczące wspólnot mieszkaniowych

Nieruchomości
ul. Kołobrzeska 54e/8, 80-394 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Karolina Kiełbicka M3 Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Kołobrzeska 54e/8, 80-394 Gdańsk pomorskie
Strona www
Telefon
Karolina Kiełbicka M3 Zarządzanie Nieruchomościami

Informacje

Opis działalności firmy Karolina Kiełbicka M3 Zarządzanie Nieruchomościami w Gdańsk
M3 Zarządzanie Nieruchomościami to firma z wieloletnią tradycją. Jej właścicielką jest Karolina Kiełbicka. Siedziba znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami to szereg zadań, które najlepiej powierzyć w ręce specjalistów. M3 Zarządzanie Nieruchomościami zapewnia kompleksową pomoc, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Firma skupia się na trzech głównych działach obsługi, w tym na administrowaniu. Polega ono m.in. na reprezentowaniu wspólnot mieszkaniowych przed organami państwowymi i samorządowymi. Ponadto firma prowadzi i aktualizuje wykazy lokali i ich użytkowników, sprawdza stan prawny nieruchomości, a także zawiera umowy w imieniu wspólnoty. Można do nich zaliczyć ubezpieczenia i umowy na sprzątanie, wywóz śmieci oraz dostawy mediów. W gestii firmy jest też sporządzanie projektów uchwał, zwoływanie zebrań wspólnot i odczytywanie danych z wodomierzy oraz ciepłomierzy.

M3 Zarządzanie Nieruchomościami oferuje też obsługę księgową i techniczną budynków. Odpowiada za zachowanie czystości w budynkach i wokół nich, za odśnieżanie oraz za prowadzenie dokumentacji technicznej. Na ofertę firmy składają się też takie usługi jak:
-zlecanie przeglądów technicznych,
-zlecanie napraw instalacji,
-nadzorowanie remontów,
-rozliczanie należności finansowych,
-windykacja należności,
-przygotowywanie wniosków kredytowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie M3Zarządzanie Nieruchomościami. Po więcej można zadzwonić, napisać e-maila albo wejść na stronę internetową.

Zasięg działania
Firma Karolina Kiełbicka M3 Zarządzanie Nieruchomościami z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń