Danuta Kardzis

Prowadzenie ciąży zagrożonej oraz badania diagnostyczne dla kobiet

Ginekolodzy i położnicy
ul. Korzenna 2/4/6b/3, 80-851 Gdańsk pomorskie
(9 reviews) napisz opinię
Danuta Kardzis

Informacje

Opis działalności firmy Danuta Kardzis w Gdańsk
Danuta Kardzis to lekarz medycyny, posiadający ponad 20-letni staż pracy w zawodzie i specjalizuje się w położnictwie oraz ginekologii. Pacjentki mogą umówić się na wizytę w gabinecie znajdującym się w Gdańsku. Lekarz przyjmuje oraz bada pacjentki w każdym wieku.
Produkty i usługi
Jako lekarz ginekolog oraz położnik, Danuta Kardzis oferuje pacjentkom prowadzenie ciąży przez cały okres jej trwania. W gabinecie przeprowadzane są podstawowe badania umożliwiające określenie wiek płodu oraz stanu zdrowia dziecka. Lekarz zajmuje się diagnozowaniem patologii ciąży oraz prowadzeniem ciąży problematycznych. W ofercie znajduje się między innymi USG 3D, które pozwala uzyskać informacje na temat narządów dziecka i prawidłowego rozwoju. USG to badanie, które pozwala ocenić struktury anatomiczne dziecka, a także lokalizację owodni i łożyska. Lekarz wykonuje także badania prenatalne płodu, na podstawie których może wykryć choroby wrodzone i genetyczne.


W ofercie gabinetu znajduje się także:
- dobór antykoncepcji,
- diagnostyka chorób kobiecych,
- cytologia,
- USG dopochwowe,
- hormonalna terapia zastępcza,
- leczenie dolegliwości menopauzy,
- ginekologia dziecięca.

Badanie cytologiczne przeprowadzone w gabinecie to rodzaj testu przesiewowego. Cytologia pozwala wykryć zmiany nowotworowe w obrębie szyjki macicy, które są najczęściej wywoływane wirusem HPV przenoszonym drogą płciową. Za pomocą specjalistycznej szczoteczki lekarz pobiera materiał z nabłonka szyjki macicy. Aby wynik badania był prawidłowy, kobieta nie powinna aplikować leków dopochwowych ani współżyć ok. 2-3 dni przed badaniem.

Lekarz ginekolog zajmuje się także leczeniem nadżerek oraz krioterapią. Wykonuje też mammografię, czyli badanie piersi.

Aby umówić się na wizytę u lekarza ginekologa położnej Danuty Kardzis, należy skontaktować się telefonicznie z gabinetem w Gdańsku.
Zasięg działania
Firma Danuta Kardzis z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
L
Luiza
Polecam tę lekarkę, ponieważ w gabinecie ma nowoczesny sprzęt do badań i zawsze wytłumaczy wszystkie wyniki. Pani jest miła i nie czuję się przy niej skrępowana.
M
Martyna
Wyrozumiała Pani ginekolog, która bardzo mi pomogła uregulować problemy z miesiączką. Dobrała odpowiednie tabletki. Zadbała o to, abym miała aktualne wyniki krwi.
K
Klaudia
Najlepszy ginekolog, u jakiego byłam. Pani Kardzis jest wnikliwa w trakcie badań, ale także delikatna. Nigdy nie odczuwałam dyskomfortu podczas cytologii.
Z
Zuzia
Ginekolog była delikatna podczas badania i wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Szczerze polecam.
M
Monika
Chodzę tutaj od kilku lat. Na szczęście jestem zdrowa, ale na pewno polecę tę lekarkę innym. Pani jest wyrozumiała, zapewnia atmosferę, dzięki której pacjentka nie czuje się skrępowana.
I
Iga
Bardzo wnikliwa lekarka, która dba o zdrowie pacjentek i zleca regularne badania, które zresztą można wykonać u niej w gabinecie.
K
Kinga
Polecam tego ginekologa. W gabinecie wykryto u mnie pierwsze zmiany nowotworowe. Pani Kardzis nie zbagatelizowała wyniku cytologii, ale wysłała mnie na inne szczegółowe badania. Dzięki jej zaangażowaniu dzisiaj jestem zupełnie zdrowa.
I
Iza
Miałam ciąże zagrożoną. Dziecko i tak urodziło się 2 tygodnie wcześniej, jednak pewnie mogłoby być znacznie gorzej gdyby nie szybka reakcja Pani Danuty Kardzis. To naprawę wykwalifikowany ginekolog i położna. Zna się na prowadzeniu ciąży zagrożonej. Ani razu nie odmówiła mi dodatkowej wizyty i zrobiła wszystko, abym jak najdłużej donosiła ciążę.
M
Marta
Z miłą chęcią polecę tę lekarkę wszystkim przyszłym mamom! Pani Kardzis prowadziła moją ciążę od początku do samego końca. Na każdej wizycie bardzo szczegółowo mnie badała i poświęcała tyle czasu, ile potrzebowałam. Uważam, że byłam w dobrych rękach. Dzieciątko urodziło się zdrowe.