Galeria Kwadrat Tomasz Broda

Stylowe ramy i oprawy obrazów

Ramy i oprawy obrazów
ul. Krzywoustego 25, 80-360 Gdańsk pomorskie
(8 opinii) napisz opinię
Galeria Kwadrat Tomasz Broda
ul. Krzywoustego 25, 80-360 Gdańsk pomorskie
NIP
8761058135
Telefon
Galeria Kwadrat Tomasz Broda

Informacje

Opis działalności firmy Galeria Kwadrat Tomasz Broda w Gdańsk
Galeria Kwadrat znajduje się w Gdańsku. Jej właścicielem jest Tomasz Broda. Tutaj można podziwiać dzieła sztuki, a także skorzystać z usług polegających na oprawie obrazów i innych dzieł.
Produkty i usługi
Dzieła sztuki wymagają odpowiedniego prezentowania. Pomocą w tym przedsięwzięciu służy Galeria Kwadrat. Firma od 2005 roku zajmuje się dobieraniem ram i opraw do obrazów i innych dzieł. Oferta firmy obejmuje blejtramy z profilowanych listew, passe-partout, czyli kartonowe ramki w ponad 100 kolorach, ramy aluminiowe, a także zabezpieczenia szklane i z plexi.Firma oferuje również ramy z tworzywa sztucznego i ramki fotograficzne. Ramy i ramki różnią się kolorami, wymiarami i zdobieniami. Pochodzą od polskich i zagranicznych producentów. Osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i instytucje mogą skorzystać z doradztwa przy wyborze opraw. Doświadczenie pracowników firmy sprawia też, że w każdym przypadku usługi zostaną wykonane z należytą dokładnością. Dzieła i trójwymiarowe przedmioty zostaną odpowiednio wyeksponowane i zabezpieczone.

Galeria Kwadrat oferuje takie usługi jak:
-oprawa obrazów olejnych,
-oprawa obrazów akrylowych,
-oprawa map,
-oprawa grafik,
-oprawa starodruków,
-oprawa akwareli,
-oprawa pasteli,
-oprawa rysunków,
-oprawa zdjęć,
-oprawa plakatów.

Specjaliści oprawiają także dyplomy, reprodukcje, lustra, telewizory oraz monety, medale i przedmioty kolekcjonerskie.

Dodatkowe informacje dotyczące Galerii Kwadra można uzyskać telefonicznie i e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Galeria Kwadrat Tomasz Broda z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
M
Mateusz
Jestem niezwykle zadowolony i polecam Galerię Kwadrat. Oddałem do oprawienia liczne zdjęcia, które wykonałem lata temu w nieistniejących już miejscach. Pomyślałem, że to będzie świetna pamiątka i faktycznie ładnie się prezentują na ścianie. Duża w tym zasługa pracowników Galerii, którzy dobrali odpowiednie ramki i oprawili zdjęcia.
K
Kajetan
Galeria Kwadrat to miejsce, które powinien poznać każdy miłośnik malarstwa. Tutaj można zakupić liczne działa sztuki oraz zlecić oprawienie obrazów. Niezależnie od tego, jaki obraz przyniesiemy, to pracownicy doradzą sposób oprawy oraz ją wykonają.
M
Marek
Szeroki wybór ram oraz szybki termin realizacji. Fachowo oprawione lustro. Polecam.
M
Mariusz
Serdecznie polecam korzystanie z usług AB Produkt Art. Oprawa mojego obrazu została wykonana solidnie, w umówionym wcześniej terminie.
R
Renata
Pracownicy tej firmy to osoby pełne pasji i profesjonalizmu. Szczerze polecam.
K
Kuba
Trafiłem do AB Produkt Art dzięki wysokim opiniom klientów i nie zawiodłem się. Wykonanie usługi rewelacyjne.
G
Grzesiek
Szybka i fachowa obsługa. Polecam!
J
Justyna
W pracowni tej zleciłam oprawienie obrazu. Rezultat był bardzo zadowalający. Praca została wykonana szybko i starannie. Cena za usługę atrakcyjna. Myślę, że poziom usług w tej pracowni jest w stanie zaspokoić nawet bardzo wysokie wymagania.