Przychodnia Weterynaryjna Strzyża -Okulistyka Weterynaryjna ,Behawiorystyka

W trosce o Twojego czworonożnego pupila

Lecznice weterynaryjne
ul. ks. Sychty 18/18A, 80-276 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przychodnia Weterynaryjna Strzyża -Okulistyka Weterynaryjna ,Behawiorystyka
ul. ks. Sychty 18/18A, 80-276 Gdańsk pomorskie
Telefon
Przychodnia Weterynaryjna Strzyża -Okulistyka Weterynaryjna ,Behawiorystyka

Informacje

Opis działalności firmy Przychodnia Weterynaryjna Strzyża -Okulistyka Weterynaryjna ,Behawiorystyka w Gdańsk
Przychodnia weterynaryjna Strzyża znajduje się w Gdańsku. U nas można skorzystać z pomocy doświadczonych i wszechstronnie wykształconych lekarzy weterynarii. W naszej lecznicy pracuje także behawiorysta zwierzęcy.
Produkty i usługi
Lecznica weterynaryjna Strzyża w Gdańsku to miejsce, w którym Wasze zwierzaki zostaną otoczone troskliwą opieką. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zwierząt towarzyszących. Specjalizujemy się w leczeniu psów i kotów.

Oferujemy usługi weterynaryjne w zakresie interny i chirurgii. Udzielamy pomocy w zakresie takich dziedzin weterynarii, jak chirurgia tkanek miękkich, chirurgia onkologiczna, hematologia, dermatologia, chirurgia profilaktyczna, endokrynologa, nefrologia, urologia, gastroenterologia, parazytologia, geriatria czy okulistyka. Udzielamy też porad dietetycznych.

W ramach diagnostyki laboratoryjnej wykonujemy pełne badania krwi obejmujące morfologię, biochemię, elektroforezę białek i testy czynnościowe, badanie moczu oraz szybkie testy diagnostyczne.

Przeprowadzamy również diagnostykę dermatologiczną, w tym badania cytologiczne, biopsję skóry i śródskórne testy alergiczne.

Zajmujemy się tez diagnostyką obrazową. Wykonujemy badania USG jamy brzusznej, serca i klatki piersiowej. Ponadto zapewniamy diagnostykę parazytologiczną i onkologiczną oraz znakujemy i wystawiamy paszporty dla zwierząt.

Zasięg działania
Firma Przychodnia Weterynaryjna Strzyża -Okulistyka Weterynaryjna ,Behawiorystyka z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Podpis...
firma posiada jeszce drugi oddział Gdańsk, ul.Bernarda Sychty 18 (dzielnica Strzyża, boczna uliczka od Wojska Poslkiego)
A
H
Ana Hana
cieszę się, że moja psina tam trafiła. Z czystym sumienie polecam ten gabinet