M-Investment Sp. z o.o.

Budowa domów pod klucz, wykańczanie wnętrz i brukarstwo

Inwestycje budowlane
ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
M-Investment Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
M-Investment to firma budowlana, która działa na terenie Gdańska i okolic. Działamy nieprzerwanie od 2014 roku. Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.
Produkty i usługi
Zakres naszej działalności to:

• roboty żelbetonowe
• ocieplanie i remont elewacji
• montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych
• budowa domów pod klucz
• wykopy pod fundamenty
• roboty ziemne

Oferujemy kompleksowe remonty domów i mieszkań. Zajmujemy się wszystkim od fundamentów, tynkowanie i wygładzanie ścian, po kładzenie kafli i paneli. Dodatkowo zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych i sanitarnych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dbamy o każdy szczegół.

Dysponujemy własnym, profesjonalnie wyposażonym zapleczem maszynowym. Podczas wykonywania usług wykorzystujemy materiały wyłącznie od renomowanych producentów.

Ponadto świadczymy też usługi brukarskie, w ramach których układamy kostkę brukową i granitową. Wykonujemy schody i tarasy oraz chodniki i podjazdy. Wyrównujemy teren oraz robimy drenaże.

Zapraszamy do współpracy z M Invest.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
R
Remus667
Solidne usługi remontowe! Posiadają dobre sprzęty, dzięki którym wszelkie prace wykonują szybko i porządnie.
T
Tomasz
Nie można im nic zarzucić, pracują sprawnie i precyzyjnie.
M
Magdalena
Ekipa pięknie ułożyła kostkę brukową na moim tarasie. Ponadto ekipa wyremontowała nam łazienkę dokładnie tak, jak chcieliśmy. Super!
M
Moniak2k19
Profesjonaliści w zakresie budowy domów! Nasz dom wznieśli naprawdę szybko i zgodnie z projektem! Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni ich usługami.
F
Filip
Posiadają wszelkie niezbędne sprzęty i maszyny, aby profesjonalnie wznieść budynek. Są rzetelni i solidni w tym, co robią. Szczerze polecam ich usługi.