Hotel Orle

Hotel nad morzem z basem, SPA i ofertą konferencyjną

Hotele
ul. Lazurowa 8, 80-680 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hotel Orle

Informacje

Opis działalności
Wyspa Sobieszewska, na której znajduje się w Hotel Orle, znajduje się w granicach Gdańska. Obiekt położony jest pośród lasów, zaledwie 100 metrów od plaży wyróżnione przyznaniem Błękitnej Flagi. Można z niego łatwo dojechać od odległego o 15 kilometrów centrum, a także na lotnisko.
Produkty i usługi
Komfort, bezpieczeństwo i szeroki wybór atrakcji wyróżniają Hotel Orle na noclegowej mapie Polski. Obiekt posiada 300 pokoi jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentów z łazienkami, telewizorami, telefonami i dostępem do bezprzewodowego internetu. Goście przybywający nad morze na wypoczynek oraz goście biznesowi mają do swojej dyspozycji restaurację i strefę relaksu. W restauracji Leśne Tarasy można spożywać posiłki we wnętrzu, a jeśli pogoda dopisuje również na tarasach wyposażonych w stoliki, hamaki i leżaki. Menu obejmuje dania kuchni polskiej i dania kuchni światowej, w tym pizze, pierogi, dania rybne, dania mięsne i makarony. Oczywiście podawane są też napoje i desery. Kuchnia może przygotowywać dania nie tylko na śniadania, obiady i kolacje, ale też w ramach organizacji imprez okolicznościowych, w tym wesel. Imprezy te odbywają się w klimatyzowanych salach mieszczących nawet 160 gości. Specjalne sale urządzono również na potrzeby konferencji i szkoleń odbywających się w Hotelu Orle. Wyposażone są w nagłośnienie, projektory i internet i mogą być różnie konfigurowane.

Turyści i goście biznesowi mają do swojej dyspozycji strefę wypoczynku, w której znaleźć można basen, jacuzzi, saunę, gabinet do rehabilitacji osób z problemami reumatologicznymi i neurologicznymi, a także urazami kończyn oraz gabinet kosmetyczny. Oferuje on takie zabiegi jak:
-aromaterapia,
-liposukcja ultradźwiękowa,
-masaże lecznicze,
-masaże gorącymi kamieniami,
-masaże zimnymi kamieniami,
-masaże bańką chińską,
-masaże gorącą czekoladą.
-mezoterapia bezigłowa.

Pełna oferta Hotelu Orle znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w celu rezerwacji najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń