Novictum Jan Tadeusz Janik

Doradztwo prawne
ul. Leszczynowa 10f, 80-175 Gdańsk pomorskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
737 405 007
Adres korespondencyjny
ul. Leszczynowa 10f, 80-175 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Novictum to firma prowadzona przez Jana Tadeusza Janika z siedzibą w Gdańsku. Świadczy ona profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego. Czyny są głośniejsze niż słowa, tą zasadą staramy się kierować podczas naszej działalności. W naszej kancelarii zajmujemy się tylko prawem szwedzkim.
Produkty i usługi
Zakres obsługi prawnej, jaką Państwu proponujemy, obejmuje sprawy karne, bronimy osoby podejrzane, pomagamy im w tej trudnej sytuacji, a w sytuacjach rozstrzygniętych na korzyść naszego Klienta pomagamy w uzyskaniu odszkodowania.

Świadczymy usługi prawne w sprawach rodzinnych, zajmujemy się sprawami rozwodowymi, pomagamy w rozprawach związanych z opieką nad dzieckiem oraz ustalaniem kontaktów i widzeń z dzieckiem. Zajmujemy się też darowiznami, intercyzami oraz prawem do mieszkania.

Sprawy spadkowe również nie są nam obce, dokonujemy spisu masy spadkowej, zajmujemy się działem spadku oraz testamentami.

Prawo pracy to dziedzina, w której pomożemy naszemu Klientowi w sprawach takich jak umowy o pracę, bezpodstawne zwolnienie z pracy, pomożemy w rozstrzygnięciu sporów o wysokość wynagrodzenia.

Zajmujemy się również sprawami gospodarczymi. W ich ramach założymy i obsłużymy stronę prawną firmy, sporządzimy umowy, zajmiemy się sprawami pracowniczymi i wiele innych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest prawo upadłościowe, prawo nieruchomości, prawo spółek oraz sprawy windykacyjne, oraz związane z odszkodowaniami.

Na koniec proponujemy naszą pomoc w sprawach związanych z aresztowaniami. Jeśli szukacie Państwo kogoś sobie bliskiego i wiecie, że ten ktoś prawdopodobnie został zatrzymany na terenie Szwecji, to nasza firma znajdzie tę osobę dla Państwa w przeciągu 24h. Ponadto dostarczymy Państwu dokumenty na temat poszukiwanej osoby.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
H
M
Halina Malinowska
Fachowa pomoc
J
H
Juliana H
Gorąco polecam
B
Bartek
Bardzo życzliwa obsługa, szybka odpowiedź oraz pomocna informacja! Serdecznie dziękuję i polecam!
D
S
Dagmara Szatan
Szybka pomoc, bardzo dobra obsługa prawna. Polecam!