Profi Agencja celna i spedycyjna Tomasz Łuczak

Sporządzanie dokumentacji i deklaracji celnych

Agencje i składy celne
ul. Litewska 11/13/3, 80-719 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(58) 305 43 76
Adres korespondencyjny
ul. Litewska 11/13/3, 80-719 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Agencja celna i spedycyjna "Profi" ma swoją siedzibę w Gdańsku. Od 2007 roku zapewniamy naszym Klientom sprawny serwis celny we wszystkich procedurach celnych. Właścicielem agencji jest Tomasz Łuczak.
Produkty i usługi
W naszej agencji zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem i z ogromną wiedzą związaną z procedurami celnymi. Każde z naszych działań jest zgodne ze Wspólnotowym Kodeksem Celnym. Doskonale znamy się na przepisach podatku akcyzowego. Bezproblemowo zajmujemy się dokumentacją związaną z prowadzeniem składów podatkowych lub rozliczaniem podatku akcyzowego.

Dążymy do tego, aby zapewnić Państwu maksymalną obsługę celną. To właśnie dlatego nasi specjaliści oferują pełne doradztwo i konsultacje z zakresu przepisów prawa celnego i prawa akcyzowego. Z nami mają Państwo pewność, że organizowany przewóz jest zgodny z prawem.

W ramach usług proponujemy naszym Klientom między innymi:

- sporządzanie deklaracji celnych,
- sporządzanie deklaracji akcyzowych,
- prowadzenie dokumentów związanych z obrotem towarowym z zagranicą,
- reprezentowanie Klienta przed urzędami.

O szczegółach oferty z chęcią Państwa poinformujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapraszamy również do odwiedzenia biura naszej agencji w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
I
Irmina
Ta agencja celna skutecznie pomogła mi zająć się całą dokumentacją związaną z przewozem towarów za granicę. Bardzo sympatyczna obsługa. Można zawsze liczyć na ich pomoc i doradztwo.