Profi Agencja celna i spedycyjna Tomasz Łuczak

Serwis celny we wszystkich procedurach celnych

ul. Litewska 11/13/3, 80-719 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 076 856
Adres korespondencyjny
ul. Litewska 11/13/3, 80-719 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Agencja celna i spedycyjna "Profi" to firma zajmująca się przede wszystkim sprawnym serwisem celnym. Właścicielem agencji jest Tomasz Łuczak. Swoje usługi świadczymy już od 2007 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Zadaniem naszej agencji jest zapewnić Klientom maksymalną obsługę z zakresu procedur celnych. Działania agencji Profi są zgodne ze Wspólnotowym Kodeksem Celnym. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwoli poczuć się Państwu bezpiecznie. Jesteśmy specjalistami z zakresu przepisów podatku akcyzowego.

Klientom proponujemy konsultacje i doradztwo w kwestiach związanych z prawem celnym i podatkiem akcyzowym. Dzięki współpracy z naszą agencją celną przewożony towar zostanie dokładnie przebadany. Od lat zajmujemy się dokumentacją związaną z prowadzeniem składów podatkowych oraz rozliczaniem podatku akcyzowego.

Osoby korzystające z naszych usług, mogą liczyć na wsparcie z zakresu:

- obsługi celnej,
- deklaracji celnej i akcyzowej,
- dokumentacji związanej z obrotem towarowym z zagranicą.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Gdańsku. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń