Honest Karol Kleniewski

Dbamy o wywóz i zabezpieczenie odpadów

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Litewska 20, 80-719 Gdańsk pomorskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota 06:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 192 851
Adres korespondencyjny
ul. Litewska 20, 80-719 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy działalność w zakresie wywozu wszelkiego typu odpadów i nieczystości stałych. Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy na terenie województwa pomorskiego. Do realizacji usług proponujemy własne kontenery, specjalistyczny sprzęt oraz terminową obsługę. Dysponujemy pojazdami o systemach załadunkowym typu hakowiec/bramowiec. Oferta zawiera całą gamę pojemników kontenerowych o pojemnościach od 3,5 m3, 5 m3, 7m3, 9m3,15m3, 20m3, 30m3, 40m3. Firma Honest znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Firma Honest z Gdańska prowadzi działalność w zakresie wywozu gruzu i nieczystości klientom indywidualnym i firmom na terenie Trójmiasta i okolic.

Współpracujemy z firmami budowlanymi w zakresie wywozu gruzu i innych odpadów budowlanych z obiektów remontowanych i budowanych.
Każdą ofertę współpracy traktujemy indywidualnie, dlatego też wprowadziliśmy wiele udogodnień w kontakcie i obsłudze klientów. Istnieje możliwość zawarcia umowy na miejscu u klienta oraz realizacji wywozów na zlecenie telefoniczne lub zgodnie z ustalonym z klientem harmonogramem. Zapewniamy dogodne formy i terminy płatności. Przy dłuższej współpracy proponujemy negocjację cen.

W ramach prac ziemnych i wyburzeń wykonujemy takie prace, jak:
- korytowanie pod drogi,
- makro i mikro niwelacja terenu,
- wykopy pod fundamenty,
- wykopy pod hale magazynowe, budynki,
- budowa dróg tymczasowych własnym kruszywem,
- rozbiórki obiektów przemysłowych.

Wykonujemy usługi przesiewania mobilnym przesiewaczem. Proces polega na rozdzielaniu mieszaniny ziarn według ich wielkości. Przesiewamy węgiel, żużel, żwir, kruszywa, gruz oraz czarnoziem.

Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Odbierane odpady są ewidencjonowane i poddawane procesowi odzysku. Pozostała część transportowana do punktu utylizacji końcowej.

Marki i specjalizacje
h.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń