Mesta Rafał Kraska

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Litewska 3/4, 80-719 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
501 963 028
MESTA
501963028
http://mesta.pl
Adres korespondencyjny
ul. Litewska 3/4, 80-719 Gdańsk pomorskie

Informacje

O nas
Projektowanie i budowa nowoczesnych maszyn i urządzeń to nasza pasja. Dzięki rozwiniętym rozwiązaniom technologicznym jesteśmy gotowi stawić czoła nawet najbardziej wymagającym projektom. Świadczymy szeroki zakres usług dla małych i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz innych klientów praktycznie ze wszystkich gałęzi przemysłu.
Opis działalności
Mesta to młode, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które znajduje się w Gdańsku. Naszą specjalnością jest projektowanie maszyn i urządzeń na indywidualne zamówienie. Oferujemy budowę maszyn i automatów dopasowanych do specjalnych wymagań i potrzeb naszych klientów.
Produkty i usługi
Naszą firmę cechuje niezwykła dokładność i rzetelność, która jest absolutnie niezbędna w dziedzinie, jaką się zajmujemy. Precyzja i sumienność oraz dbałość o każdy szczegół to sprawa kluczowa w końcowym efekcie naszych prac. Projektowanie i budowa maszyn to dziedzina, w której nasze przedsiębiorstwo od lat rozwija swoje umiejętności.

Działamy w sposób kompleksowy. Gwarantujemy pełną obsługę od projektu po wdrożenie i szkolenia operatorów. Dodatkowo wykonujemy dokumentację techniczną i powykonawczą maszyn.

Obszar działalności firmy Mesta obejmuje:

- zlecenia projektowania maszyn i urządzeń na indywidualne zamówienie dostosowanych do specjalnych wymagań,
- działalność doradczo — projektowa w zakresie modernizacji oraz automatyzacji procesów produkcji.

Wieloletnie doświadczeniei wysokie kwalifikacje naszych pracowników to gwarancja najwyższej jakości usług inżynierskich. Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne rozwiązywanie problemów związanych z produkcją, począwszy od projektowania maszyn z użyciem oprogramowania CAD, poprzez dobór i komplementację dostawców, budowę maszyn, ich uruchomienie, a skończywszy na szkoleniu personelu.

Dodatkową usługą naszego przedsiębiorstwa jest obróbka CNC. Specjalizujemy się w obróbce płyt modelarskich o zróżnicowanych twardościach. Wykonywane formy i modele mają zastosowanie przy produkcji elementów do odwzorowania w gumie, termoformowania, jak również tłoczenia.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starając się w jak największym stopniu spełnić wymagania klientów.

Zachęcamy do współpracy!
Marki i specjalizacje
Projektowanie maszyn i urządzeń:

Działalność doradczo-projektowa w zakresie modernizacji oraz automatyzacji procesów produkcji, projektowanie automatów produkcyjnych dostosowanych do specjalnych wymagań klienta.

Budowa maszyn i urządzeń:

Kompleksowe usługi budowy maszyn i automatów, od projektu po wdrażanie i szkolenia operatorów.
Zajmujemy się również modernizacją istniejących maszyn.

Obróbka CNC
Certyfikaty
Zaufali nam:
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń