Sunsol Sp. z o.o.

Produkuj prąd!

Elektroinstalatorstwo
ul. Mierosławskiego 21, 80-430 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(58) 746 38 99
Adres korespondencyjny
ul. Mierosławskiego 21, 80-430 Gdańsk pomorskie

Informacje

O nas
SunSol świadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i realizacji instalacji systemów fotowoltaicznych. Nadzorujemy cały proces powstawania instalacji od wystąpienia z wnioskiem przyłączeniowym po montaż systemu solarnego i jego serwisowanie. Systemy SunSol projektowane są na dziesięciolecia, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych produktów renomowanych marek SunPower, REC, QCells, SolarEdge, Fronius, SMA. Produkując energię z odnawialnych źródeł, przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Sunsol ma swoją siedzibę na terenie Gdańska. Nasza specjalizacja to instalacje fotowoltaiczne, czyli ich projektowanie oraz montaż. Energia słoneczna jest jednym z najbardziej wydajnych odnawialnych źródeł energii i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.
Produkty i usługi
Nasza firma to ponad sześć lata intensywnego doświadczenia przy pracy z panelami solarnymi. Dzięki setkom dobrze wykonanych zleceń oraz takiej samej liczbie usatysfakcjonowanych klientów, możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość naszych produktów oraz świadczonych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:

Regulatory ładowania,
Akumulatory,
Inwertery solarne,
Panele fotowoltaiczne.

Oprócz tego oferujemy ładowarki do samochodów elektrycznych z możliwością zintegrowania z instalacją fotowoltaiczną. Posiadamy ładowarki do różnych marek samochodów elektrycznych. Nasza praca jest dla nas również misją dbania o środowisko. Dla zagorzałych podróżników, którzy preferują campery przygotowaliśmy specjalne systemy solarne do camperów.

Oferujemy również konstrukcje montaże pv oraz pompy ciepła typu powietrze, które są dobrym rozwiązaniem w kwestii ocieplenia budynków. Znajdą u nas Państwu również akumulatory litowe. Proponujemy również montaż instalacji fotowoltaicznych na jacht. Takie rozwiązanie to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy a także na żeglugę przyjazną dla środowiska.

Nasza kadra to zespół wyspecjalizowanych fachowców, którzy dzięki wysokiemu poziomowi umiejętności technicznych oraz obszernej wyobraźni są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Certyfikaty
Certyfikowany partner producentów modułów fotowoltaicznych: SunPower, REC, Q.Cells. Service partner dwóch największych producentów inwerterów w Polsce: SolarEdge i Fronius Zdobywca 1 miejsca w konkursie na instalatora roku 2019 Zdobywca 3 miejsca w konkursie na najlepszą instalację referencyjną Fronius 2018 roku w kategorii Najlepsza Instalacja Domowa roku 2018.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń