Tersan s.c.

Hurtownia materiałów hydraulicznych

Sprzęt i materiały hydrauliczne
ul. Narwicka 2D, 80-557 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tersan s.c.
ul. Narwicka 2D, 80-557 Gdańsk pomorskie
Telefon
Tersan s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Tersan s.c. w Gdańsk
Hurtownia Tersan znajduje się w Gdańsku. Powstała z myślą o detalicznej i hurtowej sprzedaży materiałów hydraulicznych. Prowadzi sprzedaż dla klientów indywidualnych czy firm instalacyjnych. Gwarantuje fachową obsługę i przystępne ceny.
Produkty i usługi
Jeśli szukasz materiałów do montażu lub naprawy instalacji wod-kan, gazowych lub grzewczych, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tersan w Gdańsku jest hurtownią oferującą bogaty wybór artykułów hydraulicznych od znanych i cenionych w branży producentów. W ofercie ma duży wybór materiałów i urządzeń techniki grzewczej. Wśród nich można wyróżnić między innymi:
- ogrzewacze gazowe,
- ogrzewacze elektryczne,
- naczynia zbiorcze,
- grzejniki aluminiowe i stalowe,
- bojlery,
- wyposażenie kotłowni,
- wężownice.

W zakresie techniki instalacyjnej poleca szeroki asortyment rur i kształtek, w tym rur aluminiowych czy rur z tworzyw sztucznych. Dysponuje też trójnikami, kolankami oraz innymi elementami systemów kanalizacyjnych.

Ponadto sprzedaje artykuły sanitarne, takie jak między innymi bidety, umywalki, wanny czy kabiny prysznicowe. Zapewnia fachową pomoc w doborze materiałów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Tersan s.c. z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
D
K
Danuta K.
Firma dba o klienta. Towar, jaki potrzebowałam nie był na stanie, jednak ściągnięto go i za 2 dni był do odbioru. Kupowałam w detalu i miło mi, że załatwiono pozytywnie moje zamówienie.