Usługi Transportowe Robert Weiher

Wysokiej jakości kamienie oraz kruszywa budowlane.

Kamień i kruszywa
ul. Nowatorów 15, 80-298 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Transportowe Robert Weiher

Informacje

Opis działalności
Robert Weiher jest właścicielem firmy świadczącej usługi transportowe kamieni oraz różnego rodzaju kruszyw budowlanych. Nasza siedziba mieści się na terenie Gdańska, a działalność prowadzimy już od trzydziestu lat.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą kruszyw budowlanych, świadczeniem usług HDS czy też wynajmowaniem placu. Na rynku trójmiejskim istniejemy już od ponad trzydziestu lat. W naszej ofercie znaleźć można jedynie wysokiej jakości materiały, gdyż zależy nam na Państwa satysfakcji.

Plac, który wynajmujemy jest placem utwardzonym. Znajduje się on oczywiście w Gdańsku. Zatrudniamy pracowników, którzy bardzo dobrze znają się na swoim zawodzie. Dzięki temu mogą terminowo realizować wszystkie zlecenia. Posiadamy wszelkie konieczne uprawnienia, które umożliwiają nam wykonywanie zadań.

Nasza oferta zawiera takie produkty, jak:
- piasek siany czy płukany,
- mieszanka żwirowa,
- kamień oraz grys,
- pospółka czy tłuczeń,
- ziemia ogrodowa i czarnoziem,
- żwir budowlany,
- żwir drogowy.

Nasza strefa usług obejmuje również transport z HDS, transport różnego rodzaju kontenerów czy usługi koparko-ładowarką. W zakresie transportu ciężarowego możemy przewozić towary w zakresie od 3 do 12 ton, a transport HDS to tonaż w zakresie od 6 do 12. Wszystkie kruszywa sprzedajemy wraz z dowozem.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą firmą transportową w Gdańsku.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń