Machała Dariusz Zakład Zegarmistrzowski

Zegarmistrzowie
ul. Obrońców Wybrzeża 10b, 80-398 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
501 138 537

Informacje

Siedzibą Machała Dariusz Zakład Zegarmistrzowski jest Gdańsk w województwie pomorskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Zegarmistrzowie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Machała Dariusz Zakład Zegarmistrzowski, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 501 138 537
Firma świadczy działalność pod adresem 80-398 Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża 10b,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Machała Dariusz Zakład Zegarmistrzowski: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Machała Dariusz Zakład Zegarmistrzowski w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
B
John Brown
Sumienny i dokładny. Z dużą pasja podchodzi do tego co robi. Stosunkowo niedrogi. Uczciwie stawia sprawę. W większości przypadków diagnoza uszkodzenia jest bezpłatna. Godny polecenia.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.