Inicjatywa Północno Zachodnia PW sp. z o.o.

Sprzedaż nowych i używanych wózków elektrycznych, gazowych i diesla

Wózki widłowe
ul. Oliwska 120, 80-542 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Inicjatywa Północno Zachodnia PW sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Inicjatywa Północno Zachodnia to przedsiębiorstwo obecne na rynku od 1991 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Kołbaskowie, w województwie zachodniopomorskim, a jedna z dwóch filii działa w Gdańsku. Firma zajmuje się sprzedażą wózków widłowych oraz licznymi usługami dotyczącymi tych przydatnych pojazdów.
Produkty i usługi
Duży wybór, fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. To wyróżnia ofertę Inicjatywy Północno Zachodniej na tle konkurencji. Firma zajmuje się sprzedażą wózków z silnikami elektrycznymi, diesla i gazowymi. Są to zarówno fabrycznie nowe pojazdy, jak i wózki używane, ale przy tym zdecydowanie tańsze. Klienci, których nie stać na zakup wózków albo nie planują takiego wydatku, mogą wynająć wózki widłowe na krótki lub długi czas.

Inicjatywa Północno Zachodnia oferuje do wózków widłowych liczne części zamienne oraz akcesoria. Oferta obejmuje:
-baterie trakcyjne,
-prostowniki,
-opony pełne,
-opony pneumatyczne,
-opony amortyzujące,
-widły,
-widły teleskopowe,
-widły ważace,
-obrotnice,
-chwytaki.

Części i akcesoria używane są przez mechaników Inicjatywy Północno Zachodniej podczas prac serwisowych. Firma zapewnia przeglądy techniczne, przeglądy UDT i przeglądy konserwacyjne. Przedsiębiorstwo wykonuje też remonty silników i remonty kapitalne wózków.

Więcej informacji dotyczących wózków widłowych sprzedawanych przez Inicjatywę Północno Zachodnią oraz usług świadczonych przez firmę można znaleźć na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje wózki, części i akcesoria takich marek jak Royal, Toyota, Zakrem, Rema Traxter,Camso, Continetal, Sunlight.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń