Siedlewicz Aleksandra dr med. Spec. dermatolog-alergolog

Specjalistyczna opieka dermatologiczna

Dermatolodzy
ul. Orląt Lwowskich 70, 80-180 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 150 067
607150067
Siedlewicz Aleksandra dr med. Spec. dermatolog-alergolog

Informacje

Opis działalności
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandry Siedlewicz znajduje się w Gdańsku. Zakład zajmuje się opieką medyczną z zakresu dermatologii.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest profesjonalna opieka medyczna z zakresu dermatologii i alergologii. Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska zajmuje się diagnozowaniem i profilaktyką chorób skóry. Do podstawowych czynności wykonywanych przez lekarzy należą przede wszystkim leczenie trądziku i problemów skórnych. W zakres obowiązków dermatologa wchodzą między innymi:

- usuwanie znamion,
- zabiegi dermatologiczne,
- medycyna estetyczna,
- botoks,
- mezoterapia bezigłowa.

Dermatolog-alergolog udziela także porad z dziedziny alergii. Są one szczególnie popularne wśród dzieci, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Alergia to skłonności do nadmiernego reagowania na różnego rodzaju substancje, na które nie reagują osoby zdrowe. Po ustaleniu przyczyny występowania alergii, możliwe jest dopasowanie odpowiedniej, indywidualnej terapii.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług dermatologiczno-alergologicznych gabinetu Aleksandry Siedlewicz.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń