Wybrańska-Konefka Poradnia okulistyczna

Okuliści
ul. Paderewskiego 11, 80-170 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(58) 302 51 32
Adres korespondencyjny
ul. Paderewskiego 11, 80-170 Gdańsk pomorskie

Informacje

Firma Wybrańska-Konefka Poradnia okulistyczna prowadzi działalność w branży Okuliści. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: pkonefka@amg.gda.pl lub telefonicznej (58) 302 51 32 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Wybrańska-Konefka Poradnia okulistyczna kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-170 Gdańsk ul. Paderewskiego 11,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Wybrańska-Konefka Poradnia okulistyczna.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
S
K
Stanisław Kmieciak
2016-01-19 10:29:08
Po wnikliwym badaniu przy użyciu zaawansowanej aparatury uzyskałem przekonywujące wyjaśnienia i porady. Konsultacja dotyczyła zaćmy. Polecam.!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.