Pracownia introligatorska Władysław Chumowicz

Oprawa prac i opracowanie menu restauracji

Introligatornie
ul. Partyzantów 17B, 80-254 Gdańsk pomorskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia introligatorska Władysław Chumowicz

Informacje

Opis działalności
Introligatornia została założona w 1967 roku przez Władysława Chumowicza. Od prawie 60 lat działamy nieprzerwanie oferując szeroka gamę usług. Klientom oferujemy realizacje na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Pracownia introligatorska działa na rynku od 1967 roku, założona została przez Władysława Chumowicza. Na początku działalności była to mała jednoosobowa działalność. Wraz ze wzrostem zainteresowania rozwijaliśmy się i zatrudnialiśmy coraz więcej pracowników. Podjęliśmy się także kształcenia przyszłych specjalistów w zawodzie introligatora. Z biegiem czasu zmieniliśmy również lokalizację firmy, znajdą nas Państwo teraz na ulicy Partyzantów 17 B w Gdańsku.

Wiedza i umiejętności założyciela, jak również zdobyte przez lata doświadczenie przyczyniły się do osiągnięcia ugruntowanej pozycji na rynku firm świadczących usługi introligatorskie w naszym regionie.

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy z ogromną sumiennością i rzetelnością, co umożliwia nam pozyskanie do stałej współpracy wielu Klientów. Zaufanie, którym nas obdarzają, mobilizuje do ciągłego rozwoju, do stałego dostosowywania naszej oferty oraz do zmieniających się oczekiwań i upodobań.

Klienci, Nasza firma oferuje Państwu możliwość realizacji następujących usług:
* oprawa książek
* oprawa prac dyplomowych i magisterskich w sztywne i miękkie oprawy
* oprawa dzienników urzędowych.

Na życzenie Klienta wykonujemy skórzane oprawy okolicznościowe książek oraz Ksiąg Pamiątkowych ozdabianych dodatkowo elementami rzeźbionego bursztynu i srebra.
Proponujemy Państwu również bogaty wybór kalendarzy książkowych i ściennych oraz kart świątecznych i zaproszeń ślubnych renomowanych firm. Oferujemy możliwość wykonania kalendarzy wg projektu Klienta.

Ponadto wykonamy dla Państwa:
* teczki okolicznościowe i konferencyjne
* okładki Menu
* walizki na dokumentację
* pudełka do medali lub innych przedmiotów
* legitymacje
* księgi pamiątkowe
* eleganckie oprawy skórzane książek, kalendarzy wizytowników, teczek.

Realizując powierzone zlecenia, wykonujemy szereg dodatkowych usług takich jak nadruki, tłoczenia logo zarówno na sucho, jak i złoto. Tłoczymy nazwiska i wiele innych wzorów.
Projektujemy także matryce do tłoczeń według upodobań Klienta.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń