Car-Pit Wulkanizacja Mechanika

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Piekarnicza 26/2, 80-126 Gdańsk pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Car-Pit Wulkanizacja Mechanika

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Car-Pit znajduje się w Gdańsku. Możemy Państwu zaproponować kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Zajmujemy się także mechaniką pojazdową w ramach której jesteśmy w stanie wymienić klocki, tarcze czy szczęki hamulcowe. Podejmiemy się także wymiany płynu hamulcowego.
Produkty i usługi
W naszej ofercie można również znaleźć wymianę płynu hamulcowego. Oprócz tego zajmujemy się wymianą fitru oleju, powietrza czy paliwa.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy wymiana opon, zarówno z felgami stalowymi, jak i aluminiowymi. Nasza oferta obejmuje również wymianę opon run on flat. Oferujemy także naprawę opon i ich wyważanie. Proponujemy wymianę zaworu powietrza czy czyszczenie rantów felg.

Prowadzimy również przechowalnię opon. Posiadamy pomieszczenie w którym jest stała, umiarkowana temperatura. Dodatkowo opony są z dala od wszelkich źródeł ciepła, rozpuszczalników oraz produktów ropopochodnych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż opon, które pakujemy w worki umożliwiające transport w czystości.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesne maszyny wulkanizacyjne, które umożliwiają nam sprawną i precyzyjną naprawę. Dysponujemy również automatyczną montażownicą i wyważarką renomowanej firmy John Bean. Wyważarka posiada zaawansowany technicznie komputer w celu wykonywania najdokładniejszych pomiarów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy rzetelność i terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Car-Pit.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Marysia
Elegancko! super obsługa-polecam!
T
B
T3 Bus
Popieram. Szybko, sprawnie, niedrogo a przede wszystkim fachowo i w miłej atmosferze,100/100 punktów. Polecam.
C
Clio
Witam. Już drugi sezon wymieniam opony u chłopaków z Car-Pit i mogę powiedzieć, że naprawdę robią to fachowo, mało gdzie dokręca się koła kluczem dynamometrycznym. Poza tym, cała wymiana nie trwała dłużnej niż 20 minut. Naprawdę Polecam.