Usługi Finansowe Monika Siemiona

Profesjonalne biuro kredytowe

Kredyty i finansowanie
Pilotów 10b/12, 80-460 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 612 216
Adres korespondencyjny
Pilotów 10b/12, 80-460 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Usługi Finansowe świadczone od 2013 roku Monikę Siemionę stoją na najwyższym poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Oferujemy pożyczki nawet do 25 000 złotych! Ostatnio wprowadziliśmy specjalne pożyczki dla rencistów, dla których taka oferta może okazać się strzałem w 10! Niejednokrotnie w takim wieku ciężko o pożyczkę, a my to zmieniamy!

Proponujemy doradztwo kredytowe, kredyty, chwilówki, pożyczkę dla osób zadłużonych. Wszystkie wnioski są od razu analizowane. Na podstawie najnowocześniejszego systemu pomagamy naszemu Klientowi dobrać najlepszą opcję w jego sytuacji.

Jeśli rozpatrzony wniosek zostanie przyjęty, pieniądze wypłacane są od ręki, a jedyne czego potrzebujesz do zawnioskowania, to twoje dane osobowe. Wniosek złożyć możesz z dowolnego miejsca na świecie, co bez wątpienia jest wielką zaletą naszej oferty.

Z myślą o jak największym zadowoleniu Klienta wprowadziliśmy wakacje kredytowe! Możesz wziąć je w momencie, gdy potrzebujesz odciążyć się w danym miesiącu od wydatków.

Zapewniamy najwyższa jakość usług oraz sumienna i terminową realizację wszelkich założeń.

Gorąco zapraszamy do kontaktu oraz do naszej placówki.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń