VGG Sp z o.o.

Drukarnie i poligrafia
ul. Pilotów 3, 80-460 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
Strona www
Telefon
502 785 691

Informacje

VGG Sp z o.o. działa w branży Drukarnie i poligrafia. Siedziba firmy znajduje się w województwie pomorskim w miejscowości Gdańsk.
Pracownicy VGG Sp z o.o. udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@vgg.media.pl lub telefon: 502 785 691
Jeśli chcesz nawiązać z VGG Sp z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 80-460 Gdańsk ul. Pilotów 3,.
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy VGG Sp z o.o. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
M
A
Empire Music Agencja Art
Szczerze polecam tę firmę! Oklejałam firmowe auto w VGG i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Szybko, rzetelnie i co najważniejsze ceny w porównaniu do podobnych firm mają normalne - za tą sama usługę inni wyceniali się nawet 3 razy drożej!!! Nadmienię, że parę dni po oklejeniu, auto zostało uszkodzone z mojej winy, a firma VGG okleili mi ponownie zniszczony fragment w ramach gwarancji. Tym bardziej...Polecam!
N
nieznany
Długo szukaliśmy firmy która spełniła by oczekiwania w oklejeniu trzech naszych samochodów oraz witryny wejściowej sklepu. Po wielu konsultacjach wybraliśmy ofertę VGG Sp. z o.o. ich oferta była najkorzystniejsza graficznie i cenowo. Gdy pierwszy Citroen Jumper został oklejony można było potwierdzić ich profesjonalizm i fachowość. Szczególnym wyzwaniem był Citroen C-4 ze względu na swoje opływowe kształty ale i z tym doskonale sobie poradzili. Dzięki firmie reklamowej VGG nasz skromna flota samochodowa i sklep wygląda rewelacyjnie i zwraca na siebie uwagę. Tak więc dziękując za profesjonalizm polecamy usługi VGG każdemu kto chce lepiej zareklamować swoją firmę. Waldemar Wnorowski właściciel Centrum Nurkowego Tryton
G
B
P
G. Bielski Programista.
Moja współpraca z VGG zaczęła się jeszcze podczas studiów z Grażyną. Wtedy od Grześka nauczyłem się czym jest etyka w biznesie. Teraz, wiele lat później, wciąż współpracujemy a relacja przerodziła się w przyjaźń. Polecam ich, to solidni ludzie.
A
S
S
Admin strony SM Żabianka
Dziękuje za profesjonalne i rzetelne podejście firmy VGG do stworzenia portalu Spółdzielni Mieszkaniowej Żabianka.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.