Indywidualna Praktyka Lekarska Marek Rocławski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortopedzi
Pohulanka 6/53, 80-807 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(58) 302 03 03
Adres korespondencyjny
Pohulanka 6/53, 80-807 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marek Rocławski. Jestem doktorem nauk medycznych, a moja specjalizacja to Ortopedia oraz Traumatologia Narządu Ruchu. Swoje wykształcenie zdobyłem na Akademii Medycznej w Gdańsku, a także w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUMed. Od 2007 roku jest adiunktem w Szpitalu Copernicus Podmiot Leczniczy. WGdańsku prowadzę Indywidualną praktykę lekarską.
Produkty i usługi
Od wielu lat rozwijam swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu chorób i zwyrodnień kręgosłupa. Jestem autorem 37 prac naukowych oraz tłumaczem podręcznika ortopedycznego. Posiadam członkostwo w Polskim Towarzystwie Ortopedycznym i Traumatologicznym, a także w Polskim Towarzystwie Chirurgii Kręgosłupa. Jednocześnie stale uczestniczę w wielu konferencjach i seminariach naukowych.

Działalność z zakresu ortopedii to:

- chirurgia kręgosłupa,
- chirurgia ręki,
- chirurgia stopy.

Na moją pomoc mogą liczyć pacjenci z deformacjami kręgosłupa takimi jak lordoza, kifoza i skolioza. Leczę również dyskopatię, zwyrodnienia kręgosłupa, guzy i przerzuty, złamania kręgosłupa oraz osteoporozę. Leczenie może odbywać się poprzez przeprowadzenie operacji lub wstawienia blokad około kręgosłupowych i stabilizatorów.

W ramach chirurgii ręki leczę zespoły: rowka nerwu łokciowego, cieśni nadgarstka i kanału Guyona, łokcia tenisisty i golfisty i bolesnego braku.

Chirurgia stopy obejmuje leczenie bolesnego przodostopia, palucha koślawego, zapalenia rozcięgna podeszwowego i zmian zwyrodnieniowych.

Leczenie ustalam po przeprowadzeniu dokładnych badań i postawieniu diagnozy.

Zapraszam do mojego gabinetu lekarskiego w Gdańsku. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń