Kamil Kulczyk Pallas

Sklep z płytami winylowymi i serwis gramofonów

Nośniki danych i płyty CD i DVD
ul. Pomorska 86 a/1, 80-345 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Strona www
Telefon
605 133 820
Adres korespondencyjny
ul. Pomorska 86 a/1, 80-345 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Sklep Muzyczny Strych jest własnością firmy Pallas, którą zarządza Kamil Kulczyk. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku. W ofercie sklepu znajdują się płyty winylowe, a także serwis gramofonowy
Produkty i usługi
Sprzedaż płyt winylowych za pośrednictwem sklepu Muzyczny Strych trwa już od 2013 roku. Działam na terenie całego kraju, dostarczając płyty gramofonowe miłośnikom dobrej muzyki. Jako meloman doskonale rozumiem potrzeby klientów, którzy szukają nagrań swoich ulubionych artystów, dostępnych na nośniku zapewniającym organiczne i analogowe brzmienie. Mój sklep to również gratka dla kolekcjonerów, którzy w ofercie Muzycznego Strychu odnajdują trudno dostępne płyty winylowe. Sprzedaż płyt winylowych dobrej jakości i w przystępnej cenie to główne atuty Muzycznego Strychu. Zanim otrzymasz zakupiony krążek możesz być pewien, że został on dokładnie sprawdzony. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu - znajdziesz tu płyty gramofonowe różnych wykonawców, reprezentujących wiele gatunków muzycznych!


SERWIS GRAMOFONOWY

Muzyczny Strych to nie tylko sklep z płytami, ale również serwis gramofonowy. Jeśli zależy Ci na kompleksowym odrestaurowaniu i przygotowaniu do odsłuchu swojego sprzętu, to daj znać – z pewnością jestem w stanie Ci pomóc. Od kilku lat z powodzeniem zajmuję się renowacją i modernizacją gramofonów, dlatego jeśli masz jakieś pytania, to po prostu skontaktuj się ze mną, a uzgodnimy warunki oraz zakres prac serwisowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
Szymon
Bardzo duży wybór płyt! Ceny też dobre ;) Polecam