Śmieciout Monika Wobalis

Wywóz odpadów budowlanych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Pomorska 86 B9, 80-345 Gdańsk pomorskie
(3 reviews) napisz opinię
Śmieciout Monika Wobalis
ul. Pomorska 86 B9, 80-345 Gdańsk pomorskie
Telefon
Śmieciout Monika Wobalis

Informacje

Opis działalności firmy Śmieciout Monika Wobalis w Gdańsk
Firma Śmieciout ma swoja siedzibę w Gdańsku. Działa pod kierownictwem Moniki Wobalis. Głównym jej zadaniem jest wywóz odpadów budowlanych.
Produkty i usługi
Oferta kierowana jest do osób prywatnych, instytucji i przedsiębiorców. Śmieciout to firma wyposażona w specjalistyczne pojazdy i sprzęt, które umożliwiają bezpieczny odbiór i transport odpadów od klienta. Zatrudnieni w niej pracownicy są odpowiedzialni i dbają o spełnienie wszelkich potrzeb zleceniodawcy.

Śmieciout zajmuje się przede wszystkim odbiorami odpadów budowlanych, takich jak na przykład gruz. Firma do dyspozycji klientów oddaje worki BigBag o pojemności 1m3, 1.5m3, 2m3 oraz kontenery o pojemności 7m3, 14m3. Na wyposażeniu przedsiębiorstwa znajduje się bus o wadze poniżej 3,5 tony. Pojazd ten umożliwia wywóz odpadów z trudno dostępnych miejsc.

Oferta firmy to także:
- wywóz odpadów,
- wywóz śmieci,
- wywóz papy,
- wywóz azbestu,
- wywóz odpadów zielonych.
Uzupełnieniem działalności Śmieciout są rozbiórki budynków i sprzątanie placów budowy. Wszystkie usługi wykonywane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Kadra pracownicza firmy do osoby wyszkolone, które rzetelnie spełniają swoje obowiązki. Dodatkowo klientom oferowany jest demontaż wszelkiego rodzaju konstrukcji, a także wycinka drzew.

Zachęcamy do kontaktu z firma Śmieciout z Gdańska.
Zasięg działania
Firma Śmieciout Monika Wobalis z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
J
Jasiek
Zamawiałem w Śmieciout wywrotkę piasku. Cena bardzo atrakcyjna, jak na Gdańsk.
I
Irek
Ta firma wywiązuje się ze swoich zadań i dotrzymuje terminów. Umówiłem się z nimi na odbiór azbestu. Cała usługa zrealizowana bez żadnych problemów. Mogę polecić z czystym sumieniem.
E
Emil
Odbierali gruz z rozbiórki budynku na mojej posesji. Zjawili się punktualnie. Mają pojazdy kontenerowe w bardzo dobrym stanie. Pracują bezpiecznie.