Amber Hotel

Komfortowo urządzone apartamenty do wynajęcia

Hotele
ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Amber Hotel

Informacje

Opis działalności
Amber Hotel to obiekt noclegowy znajdujący się w centrum Gdańska. Firma oferuje również wynajem apartamentów w ramach Uno Apartments. Od wielu lat zapewnia turystom i osobom przyjeżdżającym w celach biznesowych komfort na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Gdańsk to miasto licznych inwestycji i wielu zabytków, dlatego warto je odwiedzić. Niezależnie od tego czy przyjadą tu Państwo w celach biznesowych, na szkolenie, konferencję albo żeby pozwiedzać, muszą Państwo znaleźć nocleg. Ciekawą alternatywą dla pokojów hotelowych są lokale Uno Apartments wynajmowane przez właściciela hotelu Amber. Firma dysponuje kilkunastoma apartamentami, które położone są w centrum miasta oraz w jego spokojniejszych dzielnicach. Dzięki temu łatwo dotrzeć z nich do największych zabytków, wziąć udział w przedsięwzięciach biznesowych i odpocząć po wyczerpującym dniu. Każdy apartament jest wyposażony w nowoczesnym stylu, dlatego zapewnia wypoczynek na najwyższym poziomie. W apartamentach Uno zadbano nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu panuje w nich rodzinna atmosfera. Na gości czekają apartamenty mieszczące 2, 3, 4, 5, 6, a nawet 7 osób. Każde mieszkanie jest wyposażone w łazienkę oraz kuchnię, gdzie można przygotowywać smaczne posiłki. Oczywiście pomyślano też o rozrywkach, dlatego w salonach umieszczono telewizory, a w całym apartamencie udostępniono sygnał WIFI. Nocny wypoczynek też nie stanowi problemu, ponieważ wszystkie łóżka są bardzo wygodne. Warto też zaznaczyć, że do apartamentów można dotrzeć komunikacją miejską albo samochodem. Turyści zmotoryzowani mogą skorzystać z miejsc parkingowych znajdujących się obok większości apartamentów.

Dla wygody gości można zarezerwować wynajem krótkoterminowy albo długoterminowy. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje:
-apartamenty dla pracowników firm
-apartamenty dla biznesmenów
-apartamenty dla par
-apartamenty dla grup
-apartamenty dla rodzin
-apartamenty dla rodzin z dziećmi

W lokalach zawsze znajdą Państwo świeżą pościel i ręczniki.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o ofercie Uno Apartments. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej i tam też dokonają Państwo rezerwacji. W sprawie noclegów można się również kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anna
super hotel, komfortowo,czysto, ceny całkiem dobre.Polecam

Słowa kluczowe

spa,