Polakowscy-twoi dentyści

Kompleksowa pomoc stomatologiczna

Stomatolodzy i protetycy
ul. Rakoczego 9 U3, 80-288 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
530 800 040
Adres korespondencyjny
ul. Rakoczego 9 U3, 80-288 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Polakowscy-Twoi Dentyści, to klinika stomatologiczna znajdująca się w Gdańsku. Prowadzą ją Bianka Adamko-Polakowska oraz Kacper Polakowski.
Produkty i usługi
O zęby trzeba dbać przez całe życie. Ból to sygnał, że z zębami dzieje się coś złego i trzeba udać się do specjalisty. W klinice Polakowscy-Twoi Dentyści wykonywane są badania stomatologiczne i prowadzone są różne zabiegi w obrębie jamy ustnej. Podstawą oferty są badania kontrolne oraz badania za pomocą aparatury rentgenowskiej. Diagnostyka tego typu dzieli się na zdjęcia pantomograficzne i wewnątrzustne punktowe. Po wykryciu z jakim problemem mają do czynienia, stomatolodzy rozpoczynają leczenie. Można do niego zaliczyć zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, czyli usuwanie próchnicy i wypełnianie zębów wypełnieniami kompozytowymi. Dentyści usuwają też kamień nazębny i osad za pomocą skalingu i piaskowania.

Inne usługi wykonywane w klinice Polakowscy-Twoi Dentyści to:
-leczenie kanałowe
-chirurgia stomatologiczna
-protetyka
-implantologia
-periodontologia
-stomatologia estetyczna

Leczenie kanałowe, nazywane też endodontycznym, prowadzone jest kiedy zajęciu ulegnie miazga zębowa. Z kolei zabiegi chirurgiczne wykonywane są, by usunąć uszkodzone zęby, pozostawione korzenie i zęby zatrzymane, czyli ósemki.

Pacjenci, którzy utracili inne zęby mogą skorzystać z oferty protetycznej i implantologii. Uzupełnienia protetyczne, które wstawiane są pacjentom kliniki to korony, mosty, licówki oraz protezy, np. szkieletowe i akrylowe.

Uzupełnieniem oferty jest stomatologia estetyczna, która polega na wybielaniu zębów nakładkowo albo w gabinecie. Możliwe jest też wybielanie zębów martwych.

Więcej informacji dotyczących kliniki Polakowscy-Twoi Dentyści znają Państwo na stronie internetowej, natomiast wizyty można rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
pomorskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń