Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii

Stomatolodzy i protetycy
ul. Słowackiego 71 lok. 2, 80-257 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii jest Stomatolodzy i protetycy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: rejestracjafandent@gmail.com lub telefonicznej 501 747 876 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 80-257 Gdańsk ul. Słowackiego 71 lok. 2,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Fan-Dent Centrum Stomatologii i Periodontologii.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.