Bryksaexpert Sp. z o.o.

Odszkodowania z OC i AC oraz likwidacja szkód komunikacyjnych

Odszkodowania
ul. Słowackiego 83, 80-257 Gdańsk pomorskie
(1 review) napisz opinię
Bryksaexpert Sp. z o.o.
ul. Słowackiego 83, 80-257 Gdańsk pomorskie
NIP
5833308279
Telefon
Bryksaexpert Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Bryksaexpert Sp. z o.o. w Gdańsk
Bryksaexpert to firma z Gdańska. Od lat zajmuje się kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych. Właściciele samochodów zainteresowani usługami spółki mogą skorzystać z porad prawnych, przygotowywania dokumentów i prowadzenia przez firmę korespondencji z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Produkty i usługi
Wypadki i stłuczki mogą się zdarzyć każdemu kierowcy. Uszkodzone auta muszą zostać naprawione, a środki na ten cel pochodzą z OC albo AC sprawcy zdarzenia. Nie zawsze jednak wiadomo jaki przebieg miało zdarzenie, jakie są dokładne szkody i ile powinna kosztować naprawa. W takim przypadku warto skontaktować się z Bryksaexpert. Spółka zajmuje się obsługą powypadkową. Klienci mogą zlecić firmie oględziny samochodów, sporządzanie dokumentacji szkodowej i ubieganie się w swoim imieniu o odszkodowania z OC i AC. W przypadku zaniżonych odszkodowań firma ubiega się o dopłaty. Oferta obejmuje również takie usługi jak:
-rekonstrukcja wypadków,
-rekonstrukcja kolizji drogowych,
-weryfikacja wycen ubezpieczalni.
-naprawy powypadkowe.

Naprawy dzielą się na mechaniczne, blacharskie i lakiernicze. Przeprowadzające je warsztaty mogą za pośrednictwem spółki precyzyjnie wyliczyć próg opłacalności serwisu i uzyskać od towarzystw ubezpieczeniowych zwrot poniesionych kosztów.

Dodatkowe informacje o ofercie Bryksaexpert znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać e-mailowo albo telefonicznie.

Zasięg działania
Firma Bryksaexpert Sp. z o.o. z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(1 review) napisz opinię
K
Kamil
Przekonałem się że nie warto godzić się na propozycję ubezpieczalni za szkodę, polecam skorzystać, co fachowcy to fachowcy.

Słowa kluczowe