Mariusz Gąsiorowski Usługi Asenizacyjne

Wywóz nieczystości płynnych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Siennicka 45/8, 80-703 Gdańsk pomorskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 461 838
Adres korespondencyjny
ul. Siennicka 45/8, 80-703 Gdańsk pomorskie

Informacje

Opis działalności
Firma oferująca usługi asenizacyjne, której właścicielem jest Mariusz Gąsiorowski, działa na rynku od 2011 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Gdańsku.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi asenizacyjne. Zajmujemy się wybieranie, transportem oraz utylizacja nieczystości płynnych. Regularne opróżnianie szamba może zapobiec kosztownej awarii instalacji. Nasze doświadczenie zapewnia Klientom najwyższą jakość obsługi w konkurencyjnej cenie.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- opróżnianie szamba,
- wywóz szamba,
- utylizacja nieczystości,
- czyszczenie przydomowych oczyszczalni.

Dysponujemy flota specjalistycznych pojazdów, dzięki którym wszystkie zbierane przez nas odpady płynne i stałe są bezpieczenie transportowane do właściwych punktów utylizacji. Posiadamy niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności w branży.

Mając na celu satysfakcję naszych klientów, gwarantujemy rzetelną i terminową realizację powierzonych nam zadań. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, małych i dużych firm, a także instytucji publicznych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Mariusza Gąsiorowskiego w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Ewa
Odbiór nieczystości z mojej posesji wykonują w dogodnym dla mnie terminie. Usługi są świadczone szybko, sprawnie i w dobrej cenie.