Pogromcy Kurzu sp. z o.o.

Sprzątanie budynków i terenów, które do nich przylegają

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Sołdka 6E, 80-299 Gdańsk pomorskie
(10 reviews) napisz opinię
Pogromcy Kurzu sp. z o.o.
ul. Sołdka 6E, 80-299 Gdańsk pomorskie
NIP
5842797444
Telefon
Pogromcy Kurzu sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Pogromcy Kurzu sp. z o.o. w Gdańsk
Kompleksowe usługi sprzątające to specjalność Pogromców Kurzu. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Dogodne terminy, dokładne i szybkie sprzątanie oraz konkurencyjne ceny wyróżniają Pogromców Kurzu. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników i posiada specjalistyczny sprzęt używany w pomieszczeniach i poza nimi. Stosuje różne metody i środki, dzięki czemu usuwa skutecznie zabrudzenia z podłóg, okien, elewacji, urządzeń AGD, a także mebli. Oferta obejmuje jednorazowe i stałe umowy na:
-sprzątanie mieszkań,
-sprzątanie domów,
-sprzątanie biur,
-sprzątanie bloków,
-sprzątanie magazynów,
-sprzątanie hal przemysłowych,
-sprzątanie placówek medycznych,
-sprzątanie obiektów sportowych,
-sprzątanie obiektów gastronomicznych.

Prace prowadzone są na życzenie osób fizycznych, firm, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni, a także innych podmiotów. Obejmują mycie okien, w tym wysoko położonych, odkurzanie i polerowanie podłóg. Pracownicy firmy zajmują się także praniem dywanów i tapicerek, w tym samochodowych, czyszczeniem elewacji i chodników oraz myciem fug. Możliwe jest też sprzątanie po remontach i pracach budowlanych oraz zajęcie się terenami zielonymi.

Dodatkowe informacje dotyczące usług wykonywanych przez Pogromców Kurzu można znaleźć na stronie internetowej. Z firmą najlepiej kontaktować się telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Pogromcy Kurzu sp. z o.o. z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, małopolskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(10 reviews) napisz opinię
P
Patrycja
Myją okna i nie zostawiają żadnych smug! To jest prawdziwa sztuka, a oni to potrafią.
J
Jacek
Od kiedy sprzątają nasze biuro, jest w nim o wiele czyściej. Polecam Pogromców Kurzu.
R
Rafał
Nazwa zobowiązuje! Po kurzu nie ma żadnych śladów.
O
Olga
Sprzątają naprawdę dokładnie. Polecam usługi Pogromców Kurzu.
A
Adam
Polecam ich usług piaskowania elewacji. Niesamowity efekt! Budynek w ogóle nie ma tego koloru, który widziałem przez ostatni rok. Ściany wyglądają jak nowe.
D
Dorota
Doskonała ekipa sprzątająca. Mają wydajne i sprawdzone płyny oraz chemię sprzątającą. Przyjeżdżają zawsze na umówioną godzinę. Można im zaufać i pozostawić dokumenty na biurku, kiedy sprzątają. Są taktowni i wiedzą jak się zachować.
D
Daria
Są bardzo szczegółowi podczas sprzątania. Dosyć szybko usunęli cały pył i kurz po remoncie. Przejeżdżałam ręką po większości mebli, czy drzwi i naprawdę nigdzie nie zauważyłam niedociągnięć.
I
Iwo447
Nasze biuro korzysta z ich usług od pół roku. Zawsze jesteśmy zadowoleni, bo zapewniają nam czyste powierzchnie biurowe i sanitarne.
J
Jarek
Korzystam z ich usług z wielu powodów. Zaledwie kilka z nich to fakt, że szanują moją alergię na większość płynów i korzystają z preparatów antyalergicznych i bezzapachowych. Poza tym są sumienni, terminowi, mają profesjonalne myjki i oferują też piaskowanie, dzięki któremu szybko usunęli brud z mojej kostki brukowej.
K
Kamila
Bardzo nowoczesne podejście do sprzątania! Tego się nawet nie spodziewałam. Od razu firm podała cenę za usługę. Dopasowali rodzaj płynów i preparatów do każdej powierzchni. Mieli masę sprzętów, którymi mogli o wiele szybciej pozbyć się zacieków na oknach, czy rdzy przy zlewie. Po całym dniu sprzątania mieszkanie po prostu lśni!