Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.

Zapewnimy Ci czyste wnętrza w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub biurowym

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Sołdka 6E, 80-299 Gdańsk pomorskie
(5 opinii) napisz opinię
Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Usuwanie zacieków, czyszczenie mieszkania po remoncie, mycie elewacji na wysokości, czy odplamianie dywanu - to zadania specjalne dla Pogromców Kurzu, czyli firmy, którą założyliśmy w 2018 roku na terenie Gdańska. Oferujemy usługi sprzątające dla właścicieli prywatnych mieszkań, domów, apartamentów, czy biur i lokali użytkowych. Zapewniamy terminową realizację usług i dokładność.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Pogromcy Kurzu zajmujemy się sprzątaniem prywatnych mieszkań i domów jednorodzinnych, w terminie dogodnym dla Klienta! Nasze usługi można zamówić, kontaktując się z nami telefonicznie, czy pisząc do nas przez formularz podany na stronie. Zakres naszych usług jest zawsze ściśle ustalony z Klientem. Wykonujemy standardowe usługi sprzątające oraz zadania specjalne! Sprzątamy na własnych sprawdzonych środkach chemicznych. Na życzenie Klienta korzystamy z jego własnych preparatów. Oczywiście respektujemy to, że coraz więcej osób zmaga się z alergiami na różne płyny, więc na wyraźną informację od Klienta korzystamy z preparatów antyalergicznych i bezzapachowych.

W naszej ofercie usługowej znajduje się między innymi:
- mycie okien,
- pranie dywanów i tapicerek,
- sprzątanie po remoncie,
- czyszczenie fug,
- sprzątanie samochodów,
- mycie wysoko ciśnieniowe,
- mycie maszynowe,
- usuwanie trudnych zabrudzeń,
- sprzątanie terenów zewnętrznych.

Do naszych dodatkowych usług dla Klientów indywidualnych należy między innymi pielęgnacja nagrobków cmentarnych.

Mamy też przygotowaną ofertę dla firm. Sprzątamy:
- biura,
- obiekty gastronomiczne,
- apartamenty,
- budowy,
- obiekty sportowe,
- placówki zdrowia,
- hale produkcyjne i przemysłowe,
- wspólnoty mieszkaniowe.

Wykonujemy także czyszczenie strumieniowo-ścierne. Usuwamy zabrudzenia z dachów, elewacji, kostki brukowej, czy rur spustowych.

Przed realizacją każdej usługi podajemy cenę za wykonanie zlecenia, ustaloną zgodnie z ilością powierzonych nam prac, czy metrażem obiektu. Cena zawiera już dojazd do Klienta i środki czyszczące.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - firma Pogromcy Kurzu w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, mazowieckie, pomorskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
D
Dorota
Doskonała ekipa sprzątająca. Mają wydajne i sprawdzone płyny oraz chemię sprzątającą. Przyjeżdżają zawsze na umówioną godzinę. Można im zaufać i pozostawić dokumenty na biurku, kiedy sprzątają. Są taktowni i wiedzą jak się zachować.
D
Daria
Są bardzo szczegółowi podczas sprzątania. Dosyć szybko usunęli cały pył i kurz po remoncie. Przejeżdżałam ręką po większości mebli, czy drzwi i naprawdę nigdzie nie zauważyłam niedociągnięć.
I
Iwo447
Nasze biuro korzysta z ich usług od pół roku. Zawsze jesteśmy zadowoleni, bo zapewniają nam czyste powierzchnie biurowe i sanitarne.
J
Jarek
Korzystam z ich usług z wielu powodów. Zaledwie kilka z nich to fakt, że szanują moją alergię na większość płynów i korzystają z preparatów antyalergicznych i bezzapachowych. Poza tym są sumienni, terminowi, mają profesjonalne myjki i oferują też piaskowanie, dzięki któremu szybko usunęli brud z mojej kostki brukowej.
K
Kamila
Bardzo nowoczesne podejście do sprzątania! Tego się nawet nie spodziewałam. Od razu firm podała cenę za usługę. Dopasowali rodzaj płynów i preparatów do każdej powierzchni. Mieli masę sprzętów, którymi mogli o wiele szybciej pozbyć się zacieków na oknach, czy rdzy przy zlewie. Po całym dniu sprzątania mieszkanie po prostu lśni!