Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.

Usuwanie korozji i czyszczenie strumieniowo-ścierne

Czyszczenie strumieniowo-ścierne
ul. Sołdka 6E, 80-299 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pogromcy Kurzu Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firmę Pogromcy Kurzu założyliśmy w 2018 roku w Gdańsku. Zajmujemy się usługami sprzątania mieszkań, biur, firm i hal przemysłowych. Jesteśmy w stanie usunąć każde zabrudzenie, łącznie z rdzą i zaawansowaną korozją. Czyścimy nie tylko wnętrza mieszkań, ale także elewacje, czy chodniki i parkingi w okół posesji domowych i firmowych. Oferujemy czyszczenie strumieniowo-ścierne. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Dlaczego warto korzystać z usługi czyszczenia strumieniowo-ściernego i jakie są zalety tej metody? Jako firma Pogromcy Kurzu często polecamy naszym Klientom usuwanie ciężkich zabrudzeń przy pomocy specjalistycznego sprzętu i ścierniwa. Zazwyczaj jest to oczyszczony piasek, który pod bardzo dużym ciśnieniem oczyszcza powierzchnię z najróżniejszych zabrudzeń, smarów, olejów, pyłów, czy starych powłok malarskich. Taka metoda jest niezwykle skuteczna i znacznie bardziej wydajna oraz szybsza od innych dostępnych na rynku. Materiał ścierny pozwala wypolerować lub wygładzić elementy i przygotować je do nałożenia powłok antykorozyjnych. Obróbka jest nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna! Nie wpływa na strukturę czyszczonych elementów.

W naszej ofercie znajduje się metoda piaskowania. Przy jej pomocy możemy zrealizować zlecenia na:
- czyszczenie elewacji,
- udrażnianie rynien,
- czyszczenie płotów,
- mycie kostki brukowej,
- udrażnianie rur spustowych,
- natrysk hydrodynamiczny.

Gwarantujemy, że po realizacji usługi różnica widoczna jest gołym okiem. Na jakość naszych usług przekłada się wykorzystywana technologia oraz jakość wybranego ścierniwa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje - firma Pogromcy Kurzu z Gdańska.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, mazowieckie, pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń