Studio Fryzur Metamorfoza Monika Ostrowska

Strzyżenie, modelowanie, przedłużanie i koloryzacja włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Stara Stocznia 6/11, 80-809 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Studio Fryzur Metamorfoza Monika Ostrowska

Informacje

Opis działalności firmy Studio Fryzur Metamorfoza Monika Ostrowska w Gdańsk
Studio Fryzur Metamorfoza znajduje się w samym centrum Gdańska. Zajmujemy się usługami fryzjerskimi dla kobiet i dla mężczyzn. Prowadzimy działalność od 2006 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia salonu!
Produkty i usługi
Włosy to wizytówka każdego człowieka. By były zdrowe i piękne, najlepiej odwiedzić Studio Fryzur Metamorfoza. Wyróżniamy się doświadczeniem, miłą atmosferą i korzystaniem z wysokiej jakości kosmetyków. Doradzamy w kwestii wyboru fryzur codziennych i okolicznościowych i sprawnie je wykonujemy. W każdym przypadku dobieramy fryzurę odpowiednio do okoliczności, urody, karnacji i oczu.

Proponujemy m.in. strzyżenie damskie i męskie włosów krótkich, średnich i długich. Zajmujemy się też modelowaniem włosów, czyli ich układaniem. Wykonujemy koki, warkocze, upięcia, w tym z ozdobami, a także fale i loki. Podejmujemy się modelowania codziennego, wieczorowego i ślubnego. Dla uzyskania odpowiedniego efektu wykonujemy również:
-przedłużanie włosów,
-zagęszczanie włosów,
-wypełnianie ubytków we włosach.

Oferujemy keratynowe łączenia oraz stosujemy metodę Tissage. Używamy naturalnych, słowiańskich włosów. Są doskonałej jakości, dlatego na życzenie koloryzujemy je i modelujemy. Zajmujemy się też koloryzacją naturalnych włosów. Proponujemy zmianę koloru na blond, koloryzację odrostów, a także takie efekty, jak ombre, sombre i baleyage.

Panie korzystają też z zabiegów pielęgnacyjnych. Na życzenie prostujemy włosy, wygładzamy je, nakładamy botoks i nawilżamy. Używamy produktów Kemon i Olaplex.

Dodatkowo płacimy za ścięte włosy odpowiedniej długości. Nie ma znaczenia ich kolor, ważne jednak, by zostały upięte w warkocze. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Studia Fryzur Metamorfoza!
Zasięg działania
Firma Studio Fryzur Metamorfoza Monika Ostrowska z lokalizacji: Gdańsk świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń