Maciej Lewandowski Usługi Mechaniczne

Serwis i części do maszyn budowlanych
ul. Starowiejska 34 lok. 3, 80-534 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
503 845 690

Informacje

Firma Maciej Lewandowski Usługi Mechaniczne prowadzi działalność w branży Serwis i części do maszyn budowlanych. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim.
Pracownicy Maciej Lewandowski Usługi Mechaniczne udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 503 845 690
Z przedstawicielem firmy Maciej Lewandowski Usługi Mechaniczne możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 80-534 Gdańsk ul. Starowiejska 34 lok. 3,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Maciej Lewandowski Usługi Mechaniczne.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.