Arbi Agencja artystyczna

Wynajem scen, oświetlenia i nagłośnienia na koncerty

Agencje artystyczne
ul. Startowa 13f/2, 80-461 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 432 344
Arbi Agencja artystyczna

Informacje

Opis działalności
Arbi to agencja artystyczna specjalizująca się w obsłudze imprez i koncertów. Właścicielem firmy jest Artur Bielan. Swoje usługi świadczymy od 1996 roku. Aktywnie działamy na terenie całej Polski, a nasza siedziba znajduje się w Gdańsku.
Produkty i usługi
Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do urzędów, gmin i domów kultury. Specjalnie na Państwa prośbę zorganizujemy i obsłużymy imprezę z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. Gościnnie dla Państwa mogą wystąpić takie gwiazdy jak Dżem, Kombii, Wilki, Czerwone Gitary lub Sławomir.

W imieniu Klientów kontaktujemy się również z zespołami coverowymi. Współpracujemy z twórcami disco polo, folk, country oraz kabaretów. Utrzymujemy stały kontakt z konferansjerami imprez. Gwarantujemy, że zabawa zostanie poprowadzona w energiczny sposób, a goście zapamiętają ją na długo. Świadczone przez nas usługi z pewnością przypadną też do gustu organizatorom imprez firmowych.

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wynająć między innymi:

- oświetlenie,
- nagłośnienie,
- sceny,
- podesty sceniczne,
- zadaszenia.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub do odwiedzenia naszego biura w Gdańsku. Sprawnie ustalimy wszystkie szczegóły imprezy i zapoznamy Państwa z cennikiem za poszczególne usługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń