Sea light sp. z o.o.

Wyposażenie dla jachtów, statków i innych jednostek pływających

Żegluga
ul. Sucha 22, 80-531 Gdańsk pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
(58) 343 16 56
Sea light sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
SEA Light to odpowiedź dla każdego wielbiciela sportów wodnych. Zajmujemy się sprzedażą elektroniki morskiej, map, nawigacji i środków ratunkowych. Nasz sklep znajdziesz w Gdańsku. Działamy już od 1992 roku.
Produkty i usługi
Marzą Ci się ekstremalne, wodne sporty? Zanim ruszysz w trasę, warto się przygotować! W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co niezbędne na morzu. U nas zaopatrzysz się w różnego rodzaju odbiorniki pogody, echosondy, czy ładowarki. Posiadamy też środki ratunkowe, w które powinna być zaopatrzona każda jednostka pływająca.

Proponowane przez nas koła ratunkowe, tratwy, czy linki bezpieczeństwa w skuteczny sposób ochronią Cię na wodzie. Ogromny asortyment produktów, to nie tylko świetne rozwiązanie dla osób prywatnych. Od lat współpracujemy z firmami zajmującymi się transportem morskim lub przeładunkami.

W naszym wyposażeniu znajdziesz również:

- radiotelefony,
- transpondery,
- mapy papierowe i elektroniczne,
- kompasy i przyrządy nawigacyjne,
- lornetki i zegary,
- kamizelki i kombinezony ratunkowe,
- latarki i oświetlenie,
- flagi i bandery,
- urządzenia przeciwpożarowe.

Koniecznie przejrzyj ofertę w naszym sklepie internetowym! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia nas w Gdańsku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
S
Radosław St
Duży wybór środków ratunkowych. Zakupione tratwy i kamizelki wykonane są z bardzo dobrego materiału.
J
Janusz
Po morzach pływam już od jakiegoś czasu. Zależało mi, aby nieco wzbogacić wyposażenie mojej łodzi. Zakupiłem tu różne oświetlenia i gadżety. Teraz łódź wygląda naprawdę profesjonalnie.
D
Dominik
Super. Naprawdę duży wybór wyposażenia. Niedawno kupiłem jacht i planuję wyruszyć w daleką podróż. Cieszę się, że zaopatrzyłem się w środki ratunkowe. Kamizelki, koła ratunkowe i tym podobne to bardzo ważny element.