PPHU Kobi Łukasz Kobylarz

Roboty ziemne i transport materiałów budowlanych

Inwestycje budowlane
ul. Szafarnia 11 F8, 80-034 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Kobi Łukasz Kobylarz

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kobi znajduje się w Gdańsku. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2017 roku i zajmuje się inwestycjami budowlanymi. Odpowiada przede wszystkim za roboty ziemne i to w od początku do końca, ponieważ ma niezbędne pozwolenia. Właścicielem firmy jest Łukasz Kobylarz.
Produkty i usługi
Roboty ziemne to prace wykonywane najczęściej z użyciem ciężkiego sprzętu, którym firma Kobi dysponuje. Zatrudnia też doświadczonych operatorów maszyn. Jest dzięki temu w stanie przygotować wskazaną działkę pod budowę, np. poprzez niwelację nierówności oraz prowadzić prace w ramach właściwej inwestycji budowlanej. Oferta przygotowana przez Kobi obejmuje takie prace jak:
-wykopy,
-budowa nabrzeży,
-budowa nasypów,
-budowa filtrów odwrotnych.

Wykonywane są wykopy pod fundamenty, instalacje oraz różne konstrukcje. Kobi podejmuje się też uzbrajania terenu w niezbędne instalacje gazowe, elektryczne i wodno-kanalizacyjne oraz dowozi materiały budowlane na miejsce inwestycji. Firma ma ciężarówki przystosowane do przewożenia piasku, żwiru i kamieni. W przypadku usług transportowych i prac ziemnych przedsiębiorstwo zapewnia dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie.

Po więcej informacji o usługach wykonywanych przez Kobi najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń