Agata Szyszkowka Kancelaria Radcy Prawnego

Pełna obsługa prawna firm i osób fizycznych

Radcy prawni
ul. Targ Drzewny 3/7, 80-886 Gdańsk pomorskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agata Szyszkowka Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności
W Kancelarii Radcy Prawnego Agaty Szyszkowskiej zajmujemy się świadczeniem obsługi prawnej firm i osób fizycznych już od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Kancelarii Radcy Prawnego Agaty Szyszkowskiej działamy już od pół dekady. Świadczymy pełną obsługę prawniczą dla wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. Obsługujemy też różnego typu jednostki organizacyjne. Posiadamy za sobą wieloletnią edukację oraz praktykę w zawodzie, a w naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami moralnymi, w tym tajemnicą adwokacką. Wszystko, co powiedzą nam nasi klienci, pozostaje między nami.

Nasza oferta obejmuje usługi prawne z takich zakresów prawa jak między innymi:

- prawo opiekuńcze,
- prawo gospodarcze,
- prawo energetyczne,
- ochrona danych osobowych,
- prawo konsumentów,
- prawo upadłościowe i naprawcze.

Reprezentujemy naszych klientów nie tylko we wszystkich instancjach Sądów, ale również przed wszelkiego rodzaju instytucjami oraz w mediacjach i negocjacjach cywilnych. Pomagamy w sporządzeniu wszystkich pism procesowych. Sporządzamy także ekspertyzy sądowe i nie tylko.

Pomagamy również w całym procesie związanym z windykacją należności. Prowadzimy takie sprawy od początku do końca. Zawarte są w tym też czynności związane ze sporządzaniem skarg na czynności komornika, pozwów o pozbawienie tytułów wykonawczych wykonalności oraz pozwów w sprawach zajętego przedmiotu od egzekucji. Składamy również wnioski o wyjawienie majątki dłużnika.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów dotyczących oferty.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe