Usługi Tapicerskie Rojek Alicja

Produkcja mebli i renowacja mebli tapicerowanych

Usługi tapicerskie
ul. Tarniny 21, 80-716 Gdańsk pomorskie
(3 opinie) napisz opinię
Usługi Tapicerskie Rojek Alicja

Informacje

Opis działalności
Alicja Rojek prowadzi w Gdańsku zakład tapicerski. Firma działa w branży od 30 lat.
Produkty i usługi
Zakład Alicji Rojek to firma łącząca tradycję z nowoczesnością. Najlepsze materiały tapicerskie i specjalne narzędzia używane są do produkcji mebli na zamówienie. Sprzęty te są estetyczne, dostarczane w wybranych przez klienta wariantach kolorystycznych oraz wytrzymałe i wygodne. Dotyczy to takich mebli jak kanapy, fotele, sofy oraz:

-kanapy narożne,
-pufy,
-tapczany,
-łoża sypialne,
-wezgłowia,
-materace.

Tapicerzy z zakładu Alicji Rojek odnawiają też drewniane meble i ich obicia. Renowacja obejmuje krzesła, stoliki, witrynki, a także komody i antyczne sprzęty.

Przedsiębiorstwo realizuje zlecenia dla rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, hoteli i apartamentów. Meble zamawiają również puby, gabinety medyczne, biura, szpitale i obiekty gastronomiczne, takie jak restauracje. Wyposażenie wykonane w zakładzie można też znaleźć w urzędach.

Po więcej informacji oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane przez zakład Alicji Rojek zlecenia warto wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
pomorskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Miłosz
Super renowacja narożnika. Chcieliśmy wymienić materiał i poduszki. Oddaliśmy do tego zakładu i dostaliśmy pięknie odświeżony mebel.
G
Gosia
Te wszystkie stylowe krzesła i podnóżki są bajeczne. Wyglądają jak wyjęte z bajkowego pałacu. Naprawdę jestem pod wrażeniem.
K
Kasiulaaaa95
Bardzo podobają mi się meble ich produkcji. Naprawdę są dopracowane w każdym szczególe. Poza tym cechują się ponadczasowością.